Останнє оновлення: 20:17 неділя, 7 серпня
Рейтинги
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / НВ презентує рейтинг 100 найкращих ресторанів України 2021 року
НВ презентує рейтинг 100 найкращих ресторанів України 2021 року

НВ презентує рейтинг 100 найкращих ресторанів України 2021 року

НВ презентує рейтинг 100 найкращих ресторанів України у 2021 році, над яким працювали провідні ресторатори, гастрокритики та керівники компаній.

Сотню найліпших закладів країни видання обирає вже сьомий рік поспіль, головний критерій відбору – якість їжі та сервісу. У порівнянні з торішнім ТОПом, нинішній оновився на 41 позицію.

“Ми завжди підкреслюємо, що наш рейтинг — це не другий TripAdvisor, нас не цікавить, наскільки дешевий чи демократичний ресторан і наскільки яскравий там інтер’єр. Єдиний критерій, що ми беремо до уваги, — якість їжі та сервісу. Є таке слово англійською мовою — experience. Так ось ми хочемо розказати нашим читачам, який experience вони отримають, якщо підуть у той чи інший заклад“, – пояснив головний редактор проєкту НВ Віталій Сич.

До переліку ввійшли ресторани Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпра, Тернополя, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернівців, Чернігова та інших міст.
Задля складання рейтингу НВ звернувся до 80 ресторанних експертів. Під час опитування представники ресторанного бізнесу могли віддати голос за будь-який заклад, крім власного. Загалом вони назвали 260 закладів, 100 з яких потрапили у рейтинг.
“Українські ресторатори — принаймні у великих містах — уже кілька років вражають якістю й різноманітністю кухні. А Київ узагалі суттєво перевершує, наприклад, такі міста, як Будапешт і Варшава, за рівнем ресторанів та широтою вибору. До вже традиційних для української столиці закладів японської та італійської кухні приєдналися ресторани, що подають приголомшливі страви близькосхідної, французької, грузинської, кримськотатарської та паназійської кухні“, – зауважив Сич.

Повний перелік 100 найкращих ресторанів України шукайте за посиланням.  

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM