Останнє оновлення: 18:09 понеділок, 29 листопада
архітектура / дизайн-код
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/society/280459.html
Неестетичну рекламу приберуть у Чернігові

Неестетичну рекламу приберуть у Чернігові

Муніципальній варті дозволили демонтувати рекламу, яка не відповідає дизайн-коду Чернігова. Загалом збираються прибрати 68 вивісок. Таке рішення 13 вересня ухвалив виконком. Про це Суспільному повідомив директор комунального підприємства «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький.

За його словами, демонтажні роботи розпочнуться протягом тижня.

Як повідомив секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, підприємцям дали додатковий термін на самостійний демонтаж, тому деякі вивіски демонтують до 15 вересня, деякі до 20 вересня. Однак, планується, що до Дня міста люди вже побачать результат.

«Ми проводили зустрічі на минулому тижні з підприємцями – в середу і в п’ятницю. Десь 100 адрес ми запрошували, прийшло чоловік 70 сумарно. Ми з кожним продивилися фотографії, пройшлися по кожному зовнішньому вигляду в оформленні. Був керівник управління архітектури, який дав рекомендації як воно має бути. Десь 90% з розумінням поставилися. Ми сподіваємося, що всі виконають це рішення і добровільно демонтують до вказаних дат. Але якщо ні – то ми будемо виконувати це за підприємців, хоч і не хотілося б», — сказав Олександр Ломако.

Нагадаємо, 3 вересня мунварта розпочала рейди в центрі міста, перевіряли паспорти фасадів у власників магазинів, які повинні відповідати затвердженому дизайн-коду Чернігова. На демонтаж реклами підприємцям давали два дні. Тих, хто не зняв рекламу - штрафуватимуть (від 340 до 1360 гривень), а демонтаж робитимуть комунальники за кошт міста. Всі витрати покладуть на підприємців у судовому порядку.

Коментарі (1)

М.Боюра | 2021-09-13 19:12

 Приберіть рекламу з Є. Мураєвим, яка закликає 7 листопада повторити більшовицький переворот.


закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Деснянський райсуд вже рік з професійною охороною

SVOBODA.FM