Останнє оновлення: 18:23 п'ятниця, 5 червня
освіта
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Василь Білогура розповів, як саме буде організоване дистанційне навчання в умовах карантину
Василь Білогура розповів, як саме буде організоване дистанційне навчання в умовах карантину

Василь Білогура розповів, як саме буде організоване дистанційне навчання в умовах карантину

Для більшості учасників освітнього процесу це новий досвід, що потребує зусиль, уваги і самоорганізації. Успішний результат залежатиме як від готовності кожного навчального закладу і вчителя зокрема прийняти виклик часу, налаштуватися на іншу форму роботи, так і від усвідомлення батьків учнів того, що вони є повноцінними учасниками освітнього процесу, їхньої відповідальності за навчання дітей.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
«Хочу подякувати Методичному центру управління освіти Чернігівської міської ради, який в стислий термін виконав неймовірний обсяг роботи. Фахівці центру підготували, узагальнили і надіслали до шкіл методичні рекомендації для вчителів, що допоможуть ефективно та різнопланово організувати навчання за дистанційними технологіями», - наголосив Білогура.
Він уточнив, що також попредметно відеопрезентації викладені у вільний доступ на сайті Методичного центру: http://chernigiv-nmc.org.ua/1911-popredmetno-organizaciya-navchannya-za.html
Хоча це робочі матеріали для педагогів, батьки школярів можуть ознайомитися і скласти уявлення про особливості дистанційної форми навчання, сформувати актуальний рівень запиту та очікувань від роботи вчителів.
Щодо забезпечення злагодженої роботи шкільних колективів під час карантину, то вона значною мірою складатиметься з готовності освітян гнучко і оперативно перебудувати свою роботу, наявності якісного доступу до Інтернету в дітей та вчителів, навичок їхньої роботи в мережі.
«Управління освіти Чернігівської міськради повністю мобілізоване для роботи в умовах форс-мажору. Ми оперативно розробили і надіслали до навчальних закладів рекомендації щодо режиму роботи вчителів під час карантину. Її організація покладена на керівників навчальних закладів», - підкреслив Василь Білогура.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор