Останнє оновлення: 17:25 четвер, 4 червня
Укравтодор
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / "Зшити всі куточки країни": Зеленський анонсував масштабне будівництво нових доріг з 1 березня
Зшити всі куточки країни: Зеленський анонсував масштабне будівництво нових доріг з 1 березня

"Зшити всі куточки країни": Зеленський анонсував масштабне будівництво нових доріг з 1 березня

Україна з 1 березня розпочне масштабне будівництво нових і ремонт існуючих автомобільних доріг.

Про це під час презентації планів з дорожнього будівництва в 2020 році "Зшити Україну" заявив президент України Володимир Зеленський.

"Як і обіцяли, 1 березня ми починаємо великий проект. Ми хочемо об'єднати якісними дорогами усі куточки країни", - сказав він.

Президент зазначив, що в 2020 році планується оновити 4 тисячі кілометрів доріг державного значення, на що виділяються рекордні 85 млрд грн.

Щодо доріг місцевого значення, то, за словами Зеленського, в 2020 році на них виділяється 22,2 млрд грн. За рахунок цього планується створити 12 тисяч нових робочих місць.

Коментарі (3)

ÑÑÑ | 2020-02-12 15:43

зелляку на гилляку !!! Це погроза сцикуну чи нi?

Щоб вам | 2020-02-12 14:43

Слухав сон рябої кобили, ой ,тобто прес-конференцію прем'єра, уже півроку при посаді і можна б щось прозвітувати про зроблене але нема чого, тому знову зробимо, збудуємо ітд... обіцянка-цяцянка рівень дитсадку. На питання чому зросли тарифи , хоча обіцяв, що знизять - відповідь сон рябої кобили. Або людина не володіє інформацією або цинічно бреше .

Мало віриться | 2020-02-12 13:21

До того щоб робити корисне і якісно треба мати гарну освіту, досвід практичної роботи реальної(а не 95кв) також треба мати висококваліфіковану команду з гарною освітою в наших інститутах на стаціонарі(а не якихсь там іноземних нікому не відомих)з довгою практикою роботи в матеріальному виробництві ,тобто людей які знають справу не з інтернету, а на ділі. А що ми маємо Зеленський має диплом вузу де його батько викладач, в період навчання катався по СССР з кавееном, навчатись було ніколи, практична робота по спеціальності відсутня.Просто розказчик вульгарних анекдотів і таких же фільмів. В його команді також люди з сумнівною освітою, відсутністю роботи в матеріальному виробництві та і з совістю є питання, тому щось чекати доброго від цієї команди малоймовірно.Вже майже рік при владі, а все звинувачує попєрєдніков, бо більше нічого корисного робити не можуть, тому рік із життя випав лишилось тільки 4 роки холоду голоду і95 кварталу
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор