Останнє оновлення: 17:05 субота, 16 січня
Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Андрій Дериземля: «Йду в депутати, щоб не пустити до влади старих корумпованих чиновників»
Андрій Дериземля: «Йду в депутати, щоб не пустити до влади старих корумпованих чиновників»

Андрій Дериземля: «Йду в депутати, щоб не пустити до влади старих корумпованих чиновників»

Прославлений чернігівський біатлоніст, призер чемпіонату світу та неодноразовий учасник Олімпійських Ігор Андрій Дериземля подав документи на реєстрацію кандидатом у народні депутати по 205 виборчому округу.

Чому великий спортсмен вирішив піти у велику політику він розповів сьогодні під час прес-конференції у Києві.

Окрім успішної спортивної діяльності, всі ми знаємо Андрія Дериземлю як людину не байдужу до людських проблем.

Вже понад місяць у Чернігові діє його Центр підтримки армії. За цей час Андрій Дериземля організував відправку вже трьох гуманітарних вантажів до зони АТО у 13й, 41й батальйон та 1 окрему танкову бригаду.

Спілкуючись із солдатами, Андрій неодноразово чув їх нарікання на байдужість чиновників до проблем людей.

«Їм було дуже прикро отримувати замість реальної допомоги чиновницькі відмовки, мовляв, це не моє питання. Я хочу, щоб в Україні змінилася влада, цього потребує суспільство. Люди не можуть далі це терпіти» - саме так пояснив причину свого балотування до Верховної Ради Андрій Дериземля.

Також прославлений біатлоніст не хоче, аби до влади прийшли ті чиновники, які співпрацювали із режимом Януковича і які сьогодні представляють «нові» партії.

«Тому моє головне завдання – не допустити до влади чиновників, які не хочуть працювати для людей. Україні потрібні нові фахівці» - зазначив Андрій Дериземля.

У прагненні змінити Україну на краще нашу біатлонну гордість підтримують і народні депутати Валерій Дубіль та Андрій Шевченко.

Валерій Дубіль впевнений, що люди хочуть бачити у політиці нових людей. Андрій Дериземля – втілення патріотизму, наполегливості та чесності.

Важливе завдання, яке стоїть перед суспільством на цих виборах – не допустити до влади політиків, які голосували за ганебні «закони 16 січня».

Народний депутат Андрій Шевченко сказав: «Для мене було б честю працювати пліч-о-пліч з такою людиною як Андрій. Я знаю, як він переживає за нашу армію та прагне допомогти кожному солдату. Він зможе принести ті якості, яких так не вистачає у нашій політиці: силу, честь, характер здатність тримати удар та працювати у команді».

До того ж, базові принципи біатлону, за словами Андрія Шевченка, якнайкраще підходять для роботи політиком: «Рухатись швидко, впевнено тримати обраний маршрут і влучати точно в ціль».

«Андрій Дериземля впорається із роллю депутата як впорався із керівництвом Центру підтримки армії» - стверджує перший заступник начальника штабу чернігівського загону військової служби правопорядку підполковник Сергій Сіроцький.

За його словами, Андрій за короткий термін організував ефективну роботу центру, а тому організаторських здібностей йому не займати. Як і бажання допомогти армії.

До речі, одразу після завершення прес-конференції Андрій Дериземля відвідав XI Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека», де ознайомився із сучасними вітчизняними засобами захисту воїна, поставку яких збирається налагодити для чернігівських бійців АТО.

 

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Де побачити зубрів, оленів, косуль та інших диких тварин в природному середовищі?

Пресслужба Держліcагентства