Останнє оновлення: 10:08 вівторок, 19 березня
опитування
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Молодь за НАТО, люстрацію холуїв Януковича, але проти носіння зброї та одностатевих шлюбів
Молодь за НАТО, люстрацію холуїв Януковича, але проти носіння зброї та одностатевих шлюбів

Молодь за НАТО, люстрацію холуїв Януковича, але проти носіння зброї та одностатевих шлюбів

Перемога Майдану винесла на порядок денний потребу у зміні Конституції, яка б краще відповідала інтересам нації та прискорила б розвиток держави. Петро Порошенко представив свій проект Основного закону.

Натомість молодь Чернігова провела референдум за підтримки народного депутата Валерія Дубіля провела референдум, де показала, які зміни хотіла би додати до КУ вона.

Ось повні результати Молодіжного референдуму Чернігівщиниз підтримки Валерія Дубіля

В голосуванні, яке проводилося, 28 червня на День Конституції України поучаствовало більше восьми сотень молодих городян.

Активісти "Молодої Батьківщини" проводили опитування в півдесятку місць Чернігова – біля ринків "Центральний", "Бойова" та "Нива", на Красній площі та біля супермаркету "Велика кишеня".

Чернігівським юнакам та юнкам пропонувалося відповісти на десять питань, зокрема,чи варто скасовувати військовий призов, а також прибрати з Конституції графу про безкоштовну освіту як нереальну. Були питання щодо можливості подвійного громадянства , вступу України до НАТО та права на носіння вогнепальної зброї.

Чернігівці також висловилися за зменшення повноважень Президента на користь Верховної ради, за люстрацію і проти одностатевих шлюбів. А ще як виявилося, наші земляки також виступають за місцеві вибори суддів та керівництва міліцією.

Результати з більшості питань довели, що думка чернігівців збігається з основними напрямками діяльності Юлії Тимошенко та Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина". Чернігівці хочуть, щоби судді та керівництво міліції несли більше відповідальності перед громадою – за їх вибірність висловилася переважна більшість учасників референдуму: 80,7% та 73,4% відповідно.

За скасування військового призову виступає 66% чернігівців. Люди розуміють, що наразі нам всім миром доводиться розбудовувати наново власну армію.

Цікаві результати по першому питанню, вони показують загальний патріотичний настрій молоді Чернігова – 66% висловилися фактично за те, щоби в українського народу була власна армія. Втім, це не завадило чернігівцям бути пацифістами - 43,5% проти вільного володіння та носіння вогнепальної зброї, а за це право виступають 28,7%. Ймовірно, людей налякали певні ексцеси останніх місяців з боку, так званих "диких остень Майдану" в столиці.

Хочуть наші земляки (50%) і надалі мати закріплене в Конституції право на отримання безкоштовної освіти, хоча його зараз фактично не дотримуються. Але днями було прийнято за підтримки "Батьківщини" та всієї парламентської коаліції, який значно покращить ситуацію в українській вищій школі.

Також зараз категорично проти виступають чернігівці і проти подвійного громадянства (55,4%) – проблеми, яка з усією гостротою "спливла" на поверхню у Криму цього року. Події навколо АРК та Донбасу змусили більшість жителів Тихого міста переглянути і своє ставлення до питання щодо вступу України до НАТО – за приєднання до Північноатлантичного Альянсу 58,3%.

Так само відреагували українці і на спробу узурпації влади Віктором Януковичем – тепер більшість опитаних виступає за збільшення владних повноважень у Ради на противагу Президенту. А ще чернігівці виступають усім серцем за люстрацію – 75,2%. Це так, на замітку нашій новій владі, аби не повторювала помилок влади минулої…

Цікаво, що найтолерантнішою групою щодо ставлення до реєстрації одностатевих шлюбів виявилися дівчата до 21 року – 24,3%, хоча середньостатистична цифра по опитаних складає 16,9%. Проти ж легалізації одностатевих шлюбів загалом виступає 70,6% жителів Чернігова.

 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Аграрії знищили курган з комплексу прадавньої обсерваторії Безводівка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор