Останнє оновлення: 18:08 п'ятниця, 25 вересня
коронавірус
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / В Україні тривають клінічні випробування чотирьох препаратів для лікування COVID-19 - Степанов
В Україні тривають клінічні випробування чотирьох препаратів для лікування COVID-19 - Степанов

В Україні тривають клінічні випробування чотирьох препаратів для лікування COVID-19 - Степанов

В Україні тривають клінічні випробування щодо ефективності лікування COVID-19 чотирма лікарськими засобами. Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

 "На сьогодні в Україні зареєстровано чотири лікарських засоби, щодо яких проводяться клінічні випробування ефективності лікування при COVID-19, в тому числі і корвітин, і аміксин. Це два лікарські засоби, які використовуються в Україні при інших захворюваннях", - розповів він.

Зокрема, корвітин використовують у кардіології. Міністр нагадав, що важкий перебіг COVID-19 часто фіксується саме при супутніх серцево-судинних захворюваннях.

"На сьогодні дослідження тривають. Є непогані результати, але ще зарано говорити про конкретні висновки. Після закінчення всіх випробувань ми відразу повідомимо, чим вони завершилися. Ми маємо велику надію, що вони будуть ефективними при лікуванні тих чи інших станів, які виникають при COVID-19", - зазначив Степанов.

Він також уточнив, що нині у світі немає жодного лікарського засобу, який би був прописаний в інструкції з лікування COVID-19.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО