Останнє оновлення: 23:23 понеділок, 20 березня
Міста-побратими
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Депутати німецького Аахена одноголосно підтримали укладення партнерства з Черніговом
Депутати німецького Аахена одноголосно підтримали укладення партнерства з Черніговом

Депутати німецького Аахена одноголосно підтримали укладення партнерства з Черніговом

Депутати Аахена одноголосно підтримали рішення про укладання офіційних стосунків між їх містом та нашим. Владислав Атрошенко в онлайн-форматі взяв участь у засіданні сесії міської ради цього німецького міста, яке відбулося ввечері, 14 грудня. Очільник українського обласного центру спочатку виступив перед колегами, після чого мав можливість спостерігати за голосуванням.

Депутати Аахена одноголосно підтримали це партнерство, своє рішення вони вітали оплесками. 

"Ми вдячні, що ви нам довірили цю місію — допомогти Чернігову у його відбудові. Дякую, що довірилися нам і нашому досвіду в різних сферах. Містяни Аахена солідарні з Україною та українцями і будуть намагатися зробити все, аби допомогти вам вистояти в російсько-українській війні", — сказала очільниця Аахена Сиббіла Койпен.

Владислав Атрошенко від імені всієї громади висловив слова вдячності за підтримку Чернігова та бажання допомогти нашому місту відновитися після активних бойових дій.

"Давній вік пам’яток архітектури та унікальна самобутність Чернігова та Аахена, а також те, що наші міста мають, майже, однакову кількість населення, безперечно, стане міцним фундаментом для встановлення партнерських відносин між нашими містами та ефективної співпраці в різних сферах муніципального розвитку", — йшлося у зверненні Владислава Атрошенка до німецьких колег.

Очільник Чернігова, виступаючи перед депутатами Аахена, розповів, що пережило місто у лютому-березні 2022-го та про наслідки великої війни — людські втратити та інфраструктурні. А також про те, що Чернігів за те, що мужньо вистояв і не дав ворогу пройти вглиб країни, згідно Указу Президента, отримав почесну відзнаку «Місто-Герой». 

"Попереду ще багато роботи для повного відновлення та відбудови. Тому ми вже сьогодні працюємо над стратегією розвитку «Чернігів — стійке місто» в якій бачимо Чернігів сучасним, комфортним, технологічним, інноваційним європейським містом.

Впевнений, що партнерська співпраця між містами Аахен та Чернігів сприятиме швидшому та більш ефективному відновленню Чернігова, а також плідному співробітництву в різних сферах муніципального розвитку: у сферах енергоефективності та теплогенерації, водопостачання та водовідведення, сміттєпереробки, громадського транспорту, розвитку міської інфраструктури, галузях освіти та культури, розвитку місцевого самоврядування."

Після підписання самого договору про партнерство-солідарність буде створена робоча група, яка вивчатиме та створюватиме різні можливості, спрямовані на допомогу нашому місту, повідомила Сиббіла Койпен. 

Нагадаємо, що 30 листопада на сесії Чернігівської міської ради одноголосним рішенням депутатів також було погоджено підписання цього договору. Участь у засіданні тоді взяла очільниця німецького Аахена Сиббіла Койпен.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Організованій злочинній групі з торгівлі людьми СБУ оголосила підозри

SVOBODA.FM