Останнє оновлення: 23:27 неділя, 5 грудня
майно
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/280422.html
Чернігівська Просвіта заявила про захоплення приміщення під видимістю законності

Чернігівська "Просвіта" заявила про "захоплення приміщення під видимістю законності"

Вчора у приміщенні чернігівської "Просвіти" імені Т.Шевченка зламано вхідний замок і зроблено це не таємними злодіями, а офіційно: згідно рішення господарського суду Чернігівської області за поданням начальника управління комунального майна обласної ради (депутат від ОПЗЖ) Василя Куліди.

Підстава - багатотисячні борги, які це ж управління нарахувало саме по собі, всупереч рішенню депутатів обласної ради про надання неприбутковій громадській організації пільги.

Як пояснив голова обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка Олександр Шевченко, ці борги штучні, на засіданні суду представників "Просвіти" не було, ніяких приписів "Просвіта" не отримувала, а головне, що і голова обласної ради Олена Дмитренко, і її заступники Ніна Лемеш та Дмитро Блауш обіцяли "Просвіті" сприяння у збереженні за нею приміщення, де вона перебуває з 1993 року.

"Цікаво, що недавно делегація "Просвіти" у складі голови, заступника голови Валерія Рябченка та почесного голови Василя Чепурного була на прийомі у першої заступниці голови обласної ради Ніни Лемеш і за участі заступнка начальника управління комунального майна Сергія Свиридова було знайдено шляхи вирішення цієї ситуації, створеної самим управлінням. Проте начальниця відділу цього управління Оксана, яка прийшла разом з виконавцями, просто посміялася над словами і Ніни Лемеш, і свого, здавалось би, начальника. Чи, може, в очі нам кажуть керівники ради одне, а насправді роблять інше?" - говорить Олександр Шевченко, ветеран російсько - української війни.

"Здавалось би, українська влада повинна всіляко сприяти державницькій "Просвіті", - говорить почесний голова обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка Василь Чепурний. - Якщо вона, звісно, українська. А в нас щороку, ще за мого головувавння у "Просвіті", тягали "Просвіту", як свиня куфайку, на комісії, президії, сесії, щоб на рік дати оренду і пільгу. На один рік! А тепер взагалі вирішили відібрати приміщення, свого часу відібране у приватного власника большевиками - комуністами. Дивно, що нова обласна рада починає свою діяльність із війни з громадською організацією, яка так багато зробила для незалежності України. Вичекали, коли пройде 30- річчя Незалежності, бо якось невдобно було починати захоплення перед ювілеєм держави...".

Хто накинув оком на історичну будівлю в центрі Чернігова? У "Просвіті" це прізвище знають, але поки що називати не планують.

Фото управління комунального майна обласної ради.

Коментарі (6)

Чернігівець | 2021-09-20 10:11

Чернігівка
То ви швондєр-комерсючка, яку тато номенклатурник навчив бабло пиляти і розповідати про "собачу будку"? Тоді ті, хто прикриває вашу дупцю на Сході або плете сітки для фронту своїм коштом у свій вільний час в т.ч. у цьому приміщенні, таким як ви слова не надавали.

Чернігівка | 2021-09-20 10:01

А у нас що прийнято відповідати запитанням на запитання? Це в дусі тих, хто за своє життя "собачої будки не побудував", а може тільки глодку драти на мітингах та підбурювати громаду.

Чернігівець | 2021-09-17 10:27

Чернігівка
Зустрічно стєсняюсь спросіть, чи ознайомлена шановна пані Чернігівка з історією будівлі, де одночасно з Товариством розміщувалися редакції трьох газет, мистецька галерея, а зараз квартирують ще інші громадські організації. Наприклад, освітній центр "Ініціатива", здається разом з їхнім майном, армійські волонтери і т.д. Чи дотичні ви взагалі до якоїсь корисної громадської роботи на українську справу і чи бодай трішки шурупаєте в цій темі? Чи маєте просто комерційне бачення щодо привабливого історичного об'єкта, накладеного на кінці в обласній раді? ))

Чернігівка | 2021-09-17 10:19

Стесняюсь спросить!!!
А чим займається ця громадська організація, які цінні проєкти реалізувала та реалізує наразі?????

Раз-два | 2021-09-10 13:24

Соломаха, яка у вас борьба за Украину. У вас борьба за свое тёплое место, позволяющее вам ничего не делать, пить водку и преподносит это под соусом патриотизма. Ах да, еше иногда вышыванки одевать, ну шоб ваш патриотизм патриотичней смотрелся.

М.Боюра | 2021-09-10 09:20

  Цього і можна було чекати: влада у нас зелена, антиукраїнська і все українське їм як кістка в горлі, а тут "Просвіта" імені Т. Шевченка - придушити. Ну що, хлопці, знову починається боротьба за Україну? Не будьмо дурні, не варто йти шляхом білорусів, а варто повчитися у більшовиків хоч би для початкових дій, а уже тільки потім переходити до демократизації. Ми переможемо!


закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Співачка Lida Lee презентувала dance-відео, яке зняла в унікальному музеї гітар

SVOBODA.FM