Останнє оновлення: 09:55 вівторок, 7 липня
Місто
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / У Чернігові планують розширити кількість соціального житла
У Чернігові планують розширити кількість соціального житла

У Чернігові планують розширити кількість соціального житла

Одне з глобальних питань, що давно потребує вирішення, є забезпечення молодих фахівців житлом. Мова йде як і про кімнати, так і про гуртожитки.

Наразі саме «квартирне питання» залишає вакантними 30% місць у сфері ЖКГ, а також в освіті,медицині та інших бюджетних галузях. На переконання міського голови механізм роботи з цим варто розробити до середини листопада, аби встигнути до бюджетної сесії.

Ми вже торкнулися цієї проблематики в системі житлово-комунального господарства, з причини того, що в окремих ЖЕКах є професії з вакансіями. Тобто 30% штату підприємств у нас незаповнені. Така сама проблема є і у КП «Тролейбусне управління», а також в інших галузях: медицині, освіті. Нам потрібно дивитися на цей напрямок. І, можливо, відпрацювати цю позицію з тим, щоб вийти на розуміння собівартості закупівлі недорогого житла. До прикладу, 8 тис. грн за квадратний метр. Для цього треба буде поспілкуватися з будівельниками. І тоді ми визначимо кількість коштів, необхідних для такого соціального житла, кількість квартир, і як ми їх будемо розподіляти, - сказав Владислав Атрошенко.

  

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор