Останнє оновлення: 11:28 понеділок, 14 жовтня
Позиція / звернення
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Відкрите звернення до Чернігівського міського голови
Відкрите звернення до Чернігівського міського голови

Відкрите звернення до Чернігівського міського голови

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

Перш за все хочу відмітити, що працюючи разом з Вами в партії «Наша Україна» , я здобула великий досвід особистої відповідальності за події, які відбуваються в країні, за розвиток та зміни на краще в рідному місті, яким є для мене Чернігів. Впевнена, що досвід особистої відповідальності маєте і Ви, Владиславе Анатолійовичу.

Сьогодні з задоволенням спостерігаю за зміни на краще, які відбуваються в нашому місті під Вашим керівництвом , як мера міста. Чернігів розквітає новими парками, фонтанами, алеями тощо.
Але… На жаль хочу засвідчити, що Ваші підлеглі не до кінця розуміють, може навіть більше – саботують Ваші прогресивні плани. Справа в тому, що всупереч стратегії перетворювати місто задля блага людей, вони (підлеглі структури) створюють в місті суцільний абсурд. Там, де люди намагаються зробити чисто, вони смітять, де цивілізовано облаштовують , вони спотворюють обличчя міста.
Зокрема це стосується Комунального підприємства Чернігівської міської ради «Паркування та ринок» Автостоянку на рем заводі, за адресою пр. Миру, 194 КП «Паркування та ринок» перетворило на щоденний базар. Зникло маркування розташування автомобілів, відсутні, навіть, місця для паркування транспорту інвалідів. КП «Паркування та ринок» щоденно здає автостоянку в оренду торгашам-перекупникам , які в брудних наметах торгують сумнівним товаром з порушенням санітарних норм. Від дій Ваших підлеглих, місто втратило: естетику , безпеку людей, які стали незахищені від автотранспорту в пішохідній зоні, зацікавленість туристів ярмарковими дійствами Fest ярмарів, які організовували громадські організації на вільній території колишнього підприємства, та можливість без посередників, купити не дорогу, якісну та безпечну їжу. Місце розташування , про яке йдеться мова є воротами до Чернігова з боку Білорусі. І не можна, щоб перше враження було таким ганебним, яке створило КП «Паркування та ринок» . Дії КП «Паркування та ринок», їх комерційне торговісько на парковці в народі вже іменують «Шанхайбазарпарковкаринок».
КП «Паркування та ринок» замість наведення в місті порядку та естетики перетворилось в митарів, які задля збору коштів з торгашів – перекупників , всілякими шляхами перешкоджало проведенню щосуботнього фермерського ярмарку, який більш ніж три роки , за ініціативою міської ради організовували громадські організації на вільній території колишнього підприємства. Я спілкувалася з організаторами діючого раніше щосуботнього «Фермерського ярмарку» і вони підтвердили готовність, взятися за його відновлення. Але, в цьому потрібна, Владиславе Анатолійовичу, Ваша підтримка щоб донести до керівництва КП «Паркування та ринок», розуміння , що не можна паплюжити місто, навіть, заради нездорових комерційних інтересів, тим паче перетворювати парковки в суцільне торговісько
Звертаюсь до Вас, як до головного менеджера міста, знавця і вболівальника в справі удосконалення міста для блага людей, сприяти наведенню належного порядку на автостоянці, яку занедбало КП «Паркування та ринок» та повернутися до питання відновлення «Щосуботнього фермерського ярмарку» за участю «Центру громадських ініціатив» за адресою проспект Миру , 194 на вільній території колишнього підприємства .
З надією на розуміння та підтримку,

засновник благодійного фонду «Єдність»  Ніна Борисівна Пономаренко

Коментарі (27)

Ксения | 2019-10-02 21:31

На выходных вообще стоял знак, что въезд запрещен.

Голос народу | 2019-10-02 21:14

Так буде мер реагувати?

Питання | 2019-10-02 09:05

 До адміністратора сайту.
А чи є реакція від влади, щоб спростувати (виправдатись) , або відхилити звинувачення в безладді. яке творить під прикриттям міського голови КП "Паркування та ринок" на парковках в Чернігові.

Асфальт | 2019-09-28 12:00

Атрошенко лише асфальт катає тому що це підконтрольне підприємство отримує міські кошти. За його "правління " жодного інвестора, жодного інфраструктурного проекта- ані мусоропереробки, ані спорткомплексу/ льодового палацу-ми ж південна столиця! Ні цирка , ні скейт Парка. В архітектурі крім муралів, які почали робити ще в 2014р- нічого. Чернігівським підприємці шукають роботу за межами міста- в Чернігові всі тендера для "сім'ї". Туристів менше ніж в Житомирі. Молодь тікає- їх дорогами не утримаєш! Цей "мер" створює місто для придворних та вати. А оцей шанхайпарковка-100% його творіння. Тому що ремзавод він вважає ворогом.

Активісту | 2019-09-28 10:36

Активіст
Так, Атрошенко Влад чхав на всіх вас, нас. Він тільки пил пускає, утюжить центр та відмиває собі бабки

Активіст | 2019-09-28 09:14

А де коментар від Атрошенко? Зверенення все ж таки до нього. Чи чхав він на людей ?

Илья | 2019-09-27 20:25

Вопрос - то актуальный , ребята. Нельзя , что бы какие-то КП- парковщики нами управляли. Их покровители в облике местного мэра Атрошенко глаза закрывают, видно бабки хорошие этот хапуга получают. Посмотрите, как в Белорусии порядок на парковках соблюдают. Прежде всего водителей, людей уважают. А у нас в Чернигове. Стыд , позор Все приезжие смеются. Негде припарковаться,когда хочешь в магазин зайти, а именуется площадка автостоянкой

Микита | 2019-09-27 19:08

Завтра їду на фермерський ярмарок.Хочу сала свіжого. Не від перекупщиків

Охриненный | 2019-09-27 12:43

Незалени ЗМИ завжди не залежать и думку правильну висловили Парковка - торговка - це детище Атрохи для баблолохотрона

НЕЗАЛЕЖНІ ЗМІ | 2019-09-27 11:47

А чому немає реакції атрошенка?
То, може, цей шанхайпарковка- його створіння, а начальник комунального підприємства "Паркування та ринок " є лише виконавцем в планах атрошенка?

Микрорайон ремзавода | 2019-09-27 11:44

Какое чудесное место ремзавод Там можно полезные действа для людей проводить Пока только о наезды Атрошенко на работающих там. Будет ли этому конец.

Автору звернення | 2019-09-27 11:20

Пані Ніна, навіщо це вам - ярмарки, благоустрій. відпочивайте спокійно Світ все одно не переробиш Будуть і хапуги, і золотобатощики

Колян | 2019-09-27 10:50

КатеринаОй гоп черевики, то піду я до музики. А де ж ті чарівні щосуботні ярмарки поділись.? Хто їх розігнав?
Розігнав ярмарки фермерів шанхай базарПАРКОВКАринок на чолі з Атрошено

Катерина | 2019-09-27 10:40

Ой гоп черевики, то піду я до музики. А де ж ті чарівні щосуботні ярмарки поділись.? Хто їх розігнав?

ДПА | 2019-09-26 21:12

ШАНХАЙБАЗАРПАРКОВКАРИНОК Міське керівництво хоче більше грошей
Ненаситні бариги

Таня | 2019-09-26 21:06

Мер только центр утюжит, а до других районов ему дела нет

Местный | 2019-09-26 20:21

Черниговский
Сразу видно- сейчас чинуши бабло гребут, грязь развели. прогибаются перед своим барыгой. Раньше все для людей было- фермерские качественные продукты и цены хорошие

Євген | 2019-09-26 20:15

А що, ніби мер не знає про цей безпредел??? Он же его и сделал!

Колян | 2019-09-26 18:56

Секс палатка неплоха. На каждой парковке надо такие ставить и гоголя черниговского славить

Черниговский | 2019-09-26 18:48

Люди, что лучше "шанхайбазарпарковкарынок" или качественные продукты от фермера.

Цікавинка | 2019-09-26 18:41

В регіонах чому навчився Атроха. Золоті батони дарувати, бабло драти та за драконівські закони в раді голосувати.

Фермер | 2019-09-26 18:28

Добру справу знівечили. Так гарно було щосуботи їхати з власним товаром до Чернігова. І місце безкоштовно давали, і міг доброчинно надати свої продукти для АТО. І вторгувати щось. А зараз шкуру деруть ці парковщики. Вже не їзжу. Чекаю , може схаменуться керівники міста. Відновлять хорошу справу

ШАНХАЙБАЗАРПАРКОВКАРИНОК | 2019-09-26 13:41

Міське керівництво хоче більше грошей

Радолина | 2019-09-26 10:31

Невнимательные однако. Палатка с секс услугами стоит на парковке. Синяя. Закрытая день и ночь для неугодных. На последнем фото зафиксирована.
Приходите. не пожалеете. Только бабла прихватите побольше. Гоголь все продумал. Молодец

Читач | 2019-09-26 10:12

 Євродурні в Чернігові не перевелися. Застав дурня молитися, то він і лоба розіб'є. Назбирати кошти з парковок у всілякій спосіб Гоголь намагається. Порада - поставити намети для секс-послуг. В нічний дощовий час дуже прибутково

Михайло | 2019-09-26 10:05

Мабуть місцевий Гоголь (керівник КП "Паркування та ринок") створює в Чернігові на парковках Сорочинс
Та без таланту письменника Гоголя все в Чернігові перепаскудив на автомайданчиках чернігівський Гоголь

Егор | 2019-09-26 09:20

  Наверное был на стажировке в Туркмении.
закрити