Останнє оновлення: 18:02 четвер, 20 червня
Бюджет участі
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Знаєш,як розпорядитися частиною міського бюджету – подавай проект
Знаєш,як розпорядитися частиною міського бюджету – подавай проект

Знаєш,як розпорядитися частиною міського бюджету – подавай проект

З 15 квітня (а це вже найближчий понеділок) у Чернігові розпочинається прийом проектів в рамках громадського бюджету (бюджету участі) на 2020 рік.

Подання проектів здійснюється авторами в електронному вигляді шляхом заповнення електронної заявки, після їх реєстрації в електронній системі "Громадський проект".

Після успішної реєстрації та внесення необхідної інформації про проект, його друкований варіант обов’язково подається до відділу звернень громадян міської ради за адресою: вул. Шевченка, 9.

Прийом проектів триватиме до 31 травня поточного року включно, з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00. Перерва з 13.00 до 14.00.

Телефон для додаткових консультацій (0462) 677-064

Довідково: Положенням про Громадський бюджет визначено, що на реалізацію пропозицій (проектів) чернігівців, поданих на наступний рік, спрямовується 1% власних надходжень міського бюджету м. Чернігова попереднього року. Отже, шляхом загальноміського голосування цього року розподілятиметься сума у  19,9 млн грн. З них 15% передбачена для реалізації малих проектів (з кошторисом до 300 тис. грн) і 85% - великих (до 1,5 млн грн).

Більше відомостей про міську програму громадського бюджету Чернігова та її виконання – у спеціальному розділі на веб-порталі Чернігівської міської ради.

Коментарі (1)

begonia | 2019-04-11 03:59

Наприклад, такий проект. Прокласти цегляну чи асфальтову стежку-доріжку від початку сходів, біля гармат,по краю Валу до спуску на вулицю Гончу.Це справа від Канцелярії і платного туалету.На той спуск накласти східці, бо в сиру погоду там слизько. Рядом, над східцями, встановити невеличку бесідку з лавочкою.І назвати бесідку Татарською.З тої сторони,давно колись,татаро-монголи штурмували фортецю на Валую.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Боєць з Чернігівщини встановив окупантам український прапор

Іван БУРДЮГ

RedTram
Загрузка...
Північний вектор