Останнє оновлення: 21:38 субота, 15 грудня
Ворожа пропаганда
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Невідомі перекреслили московську брехню в Чернігові
Невідомі перекреслили московську брехню в Чернігові

Невідомі перекреслили московську брехню в Чернігові

Можливо, небагатьом чернігівцям відомо, та й мало хто зверне увагу на тому місці, але в Чернігові, в самісінькому історичному центрі, досі красується напис про так зване «воз’єднання» України з Росією.

Днями цю московську дезінформацію перекреслили невідомі.

Обійшлося нанесенням закреслюючого напису. Памятка архітектури Спасо-Преображенський собор, на якій закріплено табличку, жодним чином не постраждала.

До речі, собор побудовано, за наявними нині офіційними даними, в XI столітті, коли на місці міста Москва жаби кумкали та ведмеді лазили.

Коментарі (6)

андрей | 2018-01-11 11:15

цари розумелись во власти .но дурных войн не устраивали

Чернігівець | 2018-01-10 00:06

911
шановний 911! питання демонтажу таблички із написом про Переяславську раду належить до компетенції НАІЗ Чернігів стародавній, і тому звертатися потрібно до його керівництва. і все)

911 | 2018-01-09 09:27

 ВОСТАНОВiть справедливiсть знiмiть ту кляту тaблiчку.ТА БЕС З НЕЮ!!!

Чернігівець | 2018-01-08 20:51

Брехня, але ж воно і не дивно. Насправді фарбою обмальовано обидві таблички, в тому числі й та, на якій міститься попередження про відповідльність щодо пошкодження пам'ятки і саме цю другу табличку не показали, а навколо неї по стінах фарби більше, ніж на самій табличці!!! Не брешіть, а називайте речі своїми іменами: ВАНДАЛІЗМ!!!

М.Боюра | 2018-01-08 19:06

історик
Хто це називав? Може якийсь історик як Ви? Українці завжди пам'ятали і Конотопську битву, і Полтавську битву, і Шевченківську неволю, і Героїв Крут, і УНР та всю нашу криваву дорого до звільнення від рабства від нащадків татаромонголів. Боротьба продовжується і ми маємо надію, бо все більше українців починають розуміти хто вони є.
    

історик | 2018-01-08 16:47

Той незручний випадок, коли військовий союз Руси з московським улусом 26 років так званої незалежности продовжували називати воз'єднанням України з міфічною Росією.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зачем Путину «аусвайс» от Штази?

За інф. «Радіо Свобода»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор