Останнє оновлення: 18:41 субота, 1 квітня
Влада і громада
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Громрада при міській раді – ті ж «яйця», тільки в міськраду?
Громрада при міській раді – ті ж «яйця», тільки в міськраду?

Громрада при міській раді – ті ж «яйця», тільки в міськраду?

Якщо на черговій сьомій сесії Чернігівської міської ради депутати проголосують і затвердять Положення про Громадську раду при Чернігівській міській раді, то, відчуваю, баталії навколо входження до цієї ради і розподілу посад в ній раді будуть ще гарячіше, аніж баталії навколо посад в Громадській раді при ОДА.

«Громрада» при міськраді може мати чисельність не більше 36 осіб.

Не знаю, як, за задумом розробника того Положення, мають визначатися «громадські діячі з авторитетною для більшості представників громади міста думкою». Бо іншого точного способу, як опитування усіх представників громади міста щодо авторитетності думок громадських діячів, в даному випадку немає.

Також для одного одіозного місцевого «громадського діяча» в Положенні встановлено «персональний запобіжник» на його входження до громадської ради ЧМР. Адже в Положенні прописано, що учасниками загальних зборів з правом голосу не можуть бути особи, щодо яких, на момент подачі заяви, відкрите кримінальне провадження (хоча і не зрозуміло, хто буде перевіряти цю інформацію).

Але, з іншого боку, перед проведенням загальних зборів «доброзичливці» можуть накатати купу заяв до поліції про ймовірні кримінальні правопорушення своїх «громадських конкурентів» і принцип «презумпцію невинуватості» йде «коту під хвіст» разом з бажанням якої-небудь адекватної людини увійти до цієї Ради.

З проектом згаданого Положення можна ознайомитися тут.

За матеріалами Facebook Олександра Гашпара

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні