Останнє оновлення: 21:09 вівторок, 13 квітня
Проблема
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/226111.html
За що Чернігів дарує 22 автобуси приватному перевізнику?

За що Чернігів дарує 22 автобуси приватному перевізнику?

Майбутня сесія міської ради обіцяє бути цікавою.

Вже кілька днів тривають постійні комісії, на яких не лише депутати хапаються за голову, а й запрошені.

Місто імітує благополуччя, стверджують фінансові експерти.

На комісіях лунають пропозиції зібратися за «круглим столом» всьому депутатському корпусу, місцевій владі  і запросити на нього депутатів Верховної Ради, аби спробувати знайти вихід із вкрай тяжкого соціально-економічного становища.  Бо кредити - це ярмо. А така кількість, яку планує взяти Чернігіву недалекому майбутньому, це рабство. 

Тяжке становище транспортної галузі останнім часом намагається виправити перший заступник міського голови Сергій Андрос. Посадовець так і сказав: хочу бачити тролейбуси із написом «Кращому транспорту - бути». Так, вони потрібні місту,і це підтримує народний депутат Валерій Дубіль та його команда. Але за таку ціну? 40 мільйонів плюс відсоткова ставка 10, скільки це місто має віддати за десять років? Та про це згодом.

Вивести із критичного становища комунальну транспортну мережу посадовці хочуть через відокремлення автобусів від тролейбусного парку, увійшовши до складу засновників ТОВ «Пассавто ЛТД».

Наразі комунальномупідприємству належить 22 автобуси і близько 80 тролейбусів, більшість з яких вже давно відслужили всі строки.

І оці 22 машинибудуть внеском до статутного фонду ТОВ «Пассавто ЛТД».  Це підприємство вже існує у місті десять років, має 18  машин, які обслуговують маршрут №30.

Дивно, як це «ПассавтоЛТД» може  покращити  транспортну мережу Чернігова, якщо воно наразі само ледь животіє. Кожному чернігівцю відомо, які машини курсують цим за 30 маршрутом. Смердючі, розбиті, бува, що колеса на ходу відвалюються. Питання: звідки кошти у такого підприємства? 

Чому не створити окреме комунальне підприємство, до якого увійдуть ці ж 22 автобуси? 

Воно спокійно може існувати набазі ж того тролейбусного парку, там є все необхідне  для нормального функціонування автотранспорту. Це ж підприємство може згодом  брати участь у тендерах. Якщо перевезення будуть платними, то це дозволить оновлювати рухомий склад. А місто б виділяло тих же самих півтора-два мільйони на рік. Знаходить же влада на комунальне телебачення мільйон.  То чому на транспорт не знайти?

Питань і справді багато.

Припустимо, це ТОВ буде створено. Те, що воно не приноситиме прибутків перші роки, на засіданнях постійних комісій сказав начальник управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради Володимир Воронін. Не важко уявити, що станеться з автобусами за цей час, враховуючистан наших доріг.

Тоді де логіка у створенні такого підприємства? І як воно може покращити транспортну сферу міста – питання риторичне.

Заступник голови громадського виконкому, депутат міської ради  Віталій Федотов

Коментарі (8)

Віктор | 2013-09-26 14:38

Вибачте будь ласка,давайте почнемо ось з чого: хіба вам хочеться їздити на поганих тролейбусах???І саме це питання намагається вирішити міськ рада. І те, що пассавто вступає у комунальну власність насправді цілком слушне рішення. На справді це розширить нашу транспорту мережу і ввілье додаткове фінансування. Власники пассавто ЛТД,як що підриемці, мають достатньо коштів для сумісного покращення транспортної системи разом з тролейбусним парком.І в цілому, всім це вигідно,адже вхождення в тролейбусний парк дає перевізника свої переваги. Давайте краще думати про благоустрій міста, а не хто чиї родичі!!!

Експерту | 2013-09-26 08:48

Власником цього ПАС-ЛТД є перевізник Духно Ігор, у якого маршрутки їздять до Києва за 50 грн. в зверненні тролейбусники написали, що він родич Андроса. Все вже зрозуміло!

Недепутат | 2013-09-26 00:03

А чому ЧТУ завжди в кризовому фінансовому становищі? Навіть автобуси, які їздять по тролейбусних маршрутах (№38, 39 та інші) не виручають! Ходять чутки, що згадані автобуси, що начебто формально належать ЧТУ, насправді використовуються конкретними приватними підприємцями, причому їхні прізвища відомі персоналу тролейбусного управління. Чи це правда?

Експерт | 2013-09-25 22:20

Цікаво, хто сьогодні насправді є власниками цього ЛТД?
  Не пригадую, щоб до прихода СА на посаду першого зама таких пропозицій не було.

Депутат | 2013-09-25 19:04

панове не перемайтесь. Депутати міськради від ПРУ, КПУ, групи "Рідне місто" як один проголосують за це рішення. Бажання зробити ЧТУ банкротом вже давно вітає по кабінетам міької ради. Готова територія з виробничою інфраструктурою в самому центрі місто - о це ласий шматок. Во така моя думка, Ви гляньте на сайті міської ради хто ввійшов до складу постійної депутатської комісії з комунальної власності і все стане ясно. Достатньо всі стогнати, треба ціх депутатів виводити на чисту воду і інформаційно розповідати про всі їх ганебні рішення..

Іван | 2013-09-25 17:35

Есть такая профессия - Родину расхищать!

Андрій | 2013-09-25 17:24

Просто жах якійсь, не вже вони людей вважають повними дурнями? Правильним буде якщо пасавто лтд ввійде до складу тролейбусного парку, але вони на це ніколи не підуть. Прохання до ЗМІ після сесії міськради оприлюднити призвіща депутатів які підтримають це ганедьбне рішення, для визнання їх "ВОРОГАМИ НАРОДУ"

072 | 2013-09-25 16:33

візмуть кредит під майно міста і будуть доїти бюджет і звичайно заносити куди і кому потрібно ну і як звичайно супер договір від юридичної служби міськради


закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM