Останнє оновлення: 15:19 понеділок, 19 квітня
Сесія міськради / Питання
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Сорок сьома сесія Чернігівської міськради відбудеться 26 лютого
Сорок сьома сесія Чернігівської міськради відбудеться 26 лютого

Сорок сьома сесія Чернігівської міськради відбудеться 26 лютого

Чернігівський міський голова Олександр Соколов видав розпорядження "Про скликання сорок сьомої сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання".

Пленарне засідання має розпочатися 26 лютого 2010 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська,7).

На розгляд сесії вносяться питання:

 1. Про внесення змін до рішень міської ради від 19 квітня 2006 року “Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин і затвердження складу комісії” та “Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва і затвердження складу комісії” (2 сесія 5 скликання).
 2. Про нову редакцію Положення про Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 25 грудня 2009 року "Про Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів та багатодітних родин у м. Чернігові на 2010 рік (45 сесія 5 скликання).
 4. Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігів за 2009 рік.
 5. Про проведення громадських слухань "Про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення в м. Чернігові".
 6. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.
 7. Про перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації.
 8. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.
 9. Про передачу земельних ділянок у користування громадянам, вилучення земельних ділянок із користування громадян для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва та експлуатації індивідуальних гаражів.
 10. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за давністю користування.
 11. Про надання дозволу на розроблення проектів відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів та городництва.
 12. Про надання дозволу на розроблення проектів відведення зі зміни цільового призначення земельних ділянок громадянам.
 13. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.
 14. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова.
 15. Про затвердження уточненої грошової оцінки земель м. Чернігова станом на 01 січня 2010 року з урахування коефіцієнта індексації за 2009 рік.
 16. Про розгляд протесту Чернігівського міжрайонного природоохоронного прокурора від 04.03.2009 року за № 194 вих. 09.
 17. Про розгляд протесту Чернігівського міжрайонного природоохоронного прокурора від 13.03.2009 року за № 224 вих. 09.
 18. Про розгляд протесту прокурора міста Чернігова від 21.01.2010 року за №1355с-09-вих.
 19. Різне.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM