Останнє оновлення: 21:45 вівторок, 28 червня
Урочисте відкриття прозаїчного місця
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/197864.html
Смітник імені Антошина відкрито у Чернігові. ФОТО

Смітник імені Антошина відкрито у Чернігові. ФОТО

25 травня у м. Чернігові за адресою проспект Перемоги, 43 «Народна Самооборона» влаштувала відкриття звалища ім. Антошина.

У дворі будинку № 43 на проспекті Перемоги знаходиться небезпечна яма, в яку постійно скидають сміття, та яка зараз нагадує справжнє сміттєзвалище.

Не дивлячись на те, що це справжній центр міста, поряд з будинком немає жодного сміттєвого баку, тому сміття сюди викидають всі, кому не ліньки.

Як розповідають мешканці будинку, ця яма знаходиться біля дитячого садочку «Русалонька» і є дуже небезпечною. Тут завжди повно бруду, а зараз мешканці будинку не можуть навіть відчинити свої вікна через неприємний запах.

Вони зверталися до управління ЖКГ, але ті сказали, що тут не можна ставити бак для сміття, адже поряд дитячий садок.

Жителі будинку наголосили, що неодноразово зверталися до начальника ЖКГ Вадима Антошина, але той сказав лише, що дитячі садки фінансуються на 87%, а він лише на 2% і що в цьому винна Юлія Володимирівна, через яку він навіть не має коштів на асфальт.

Отже, мешканці звернулися за допомогою до Громадського руху Народна Самооборона, який з цього приводу влаштував справжнє дійство, на якому пан Антошин був вітсутній.

«Народна Самооборона» стверджує, що офіс ЖКГ оточений навіть декількома сміттєвими баками. Тому, можна зробити лише висновок, що Вадим Антошин не має ні коштів, ні бажання.

«В зв'язку з цим, урочисто відкриваючи «Смітник имені Антошина», звертаюсь через вас, шановні представники засобів масової інформації, до керівництва ЖКГ: Шановний, Вадиме Леонідовичу, вирішить цю проблему, без посилання на відсутність коштів!», - заявив Сергій Шабала, голова Чернігівської організації Громадського Руху «Народна Самооборона».

Думку самого пана Антошина з приводу відкриття смітника його імені дізнатися, на жаль, не вдалося. Вадим Леонідович не відповідали на телефонні дзвінки.

Коментарі (4)

Lady_cat | 2010-03-04 22:44

Молодцы ребята. Отличное шоу!

житель | 2009-05-26 14:55

Да не гоже выбрасывать мусор куда попало,но в этом дворе и в соседних - нет мусорных контейнеров,а машина приезжает через день в 9 утра, когда все на работе. Обращения в в жек ничего не дают,работники жека отвечают,что часть жителей дома не хотят иметь у себя во дворе контейнеры.

Спілка націонал-анархістів | 2009-05-26 07:46

Пішла наочна агітація... А де ж вони були з часів минулих виборів?

читач | 2009-05-25 22:11

ліпше б голова цього руху провів бесіди з мешканцями про те, ща негоже сміття викидати куди не слід. ну його (сміття) антошин зносить по місту? ми самі. а поім визиваєм народні рухи громадські думки , щоб подивились які ми засранці


закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM