Останнє оновлення: 23:01 вівторок, 2 грудня
Коментар
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Микола Рудьковський прокоментував "наїзд" представника СПУ на журналістів

Микола Рудьковський прокоментував "наїзд" представника СПУ на журналістів

«Високий Вал» отримав коментар Миколи Рудьковського стосовно факту брутального «наїзду» на журналістів представника СПУ.

Те, що наважився сказати народний депутат з цього приводу, подаємо без цензури, будь-яких правок і власних коментарів:

М.Р.: «Я не хочу коментувати дурниці. Думаю, все завершилося до виборів. Один штаб мого конкурента використовував все це як піар. Я по іншому це не сприймаю. Ну звичайно, я взагалі не знаю про подібні розмови. Писали, що там я десь був присутній. Я вперше про це чую. Там стільки писалося бруду до виборів, стільки було звинувачень у тому що... а я взагалі не чув про цю розмову. Пан Голець не є моєю довіреною особою. В Чернігові тисячі активістів, які мене підтримували на виборах. Він дійсно є членом партії, але говорити, що це довірена особа там і так далі... Які там у кого були розмови, мені важко коментувати...».

До теми:

Коментарі (10)

пчєла | 2006-03-29 23:46

маю на це надію...

Редакція "ВВ" | 2006-03-29 16:27

Закрити "ВВ" можуть тільки журналісти "ВВ".

А ми цього не плануємо ))

пчєла | 2006-03-29 15:01

і оце такий-от у нас мер?

Високий Вал закриють нафік((

В.Т. | 2006-03-28 17:37

абсолютно безграмотное заявление!! да уж! если отворачиваются от соратников, прашивается: что будет если эта !!!"команда"!!! придёт к власти???

Ліна | 2006-03-28 16:51



"Перто", а ми не сумніваємося, що від спілкування з соціалістами маєш власний зиск, який вимірюється обіцяними посадами і зеленими купюрами.

надя | 2006-03-28 15:13

знаю уже 4 года альянс "Гольц - Тандура - Рудьковский". во времена ректорства Тандуры, Гольц работал в университете преподавателем ИСТОРИИ. На прошлых выборах эти друзья-соратники были не разлучны. можно было проследить некую иерархию. Гольц несет шлейф Тандуры, Тандура завязывает шнурки Рудьковскому, ну а Ник.Ник. все вышеперечисленное организовывает Морозу. при росте одного из них, поднимались и нижестоящие. поэтому любые заявления на тему "мы враги-мы не знакомы" - полная чушь. компания вообще не самая хорошая. так что, господа, давайте будем бдительнее. палатки далеко не прячте))

Юрист | 2006-03-28 13:46

Сміх да й годі. Всім хто хочаб трішки знає Гольця та Рудьковського відомо, що вони більше ніж однопартійці. В.В.Голець права рука М.Рудьковського, а також "друг и товарищ" Тандури. А заради перемоги на виборах ладен мабуть не лише журналістів полякати, а і рідну маму продати.

Сумно лише те, що М.Рудьковський так швидко відкараскався від Гольця неначе це звичайний рядовий член партії. В.В. Вам необхідно ретельно обдумати його дії така людина здатна на зраду.

Ігор | 2006-03-28 13:32

"Истинно говорю тебе: ещё до того, как петух пропоёт три раза - трижды отречёшься от меня..." - пророцтво Ісуса до Іуди.

Пане, Рудьковський, паралелей не помічаєте?..

Ігор | 2006-03-28 13:26

Особисто з Миколою Рудьковським я не знайомий, але з паном Гольцем є сумний досвід спілкування. Можливо, офіційно він і не являється довіреною особою Рудьковського, але щодо їх доволі тісного спілкування сумнівів не виникає. Віталій Голець з Рудьковським товаришують вже достатньо довго для того, щоб останній робив подібні заяви щодо непричетності себе до неврівноважених дій свого партнера, який, повірте, на таке здатний. Щодо особистості Рудьковського нічого сказати не можу, але ж стара, як світ, приказка говорить сама за себе: "Скажи мені, хто твій друг - і я скажу, хто ти"...

перто | 2006-03-28 13:06

 Я впевнений у тому ,що Микола Миколайович - це взірець толерантності в поводженні з журналістами. Він це неодноразово демонстрував як на центральних телеканалах, так і в місцевих ЗМІ. До речі деяким місцевим політикам треба в нього повчитися цій рисі.
закрити