Останнє оновлення: 10:17 четвер, 9 липня
IT / тренди
Постійне посилання: http://newvv.net/it/ukraine/265354.html
Гарнітури витісняють навушники

Гарнітури витісняють навушники

Українці втрачають інтерес до навушників — найбільшим попитом тепер користуються провідні гарнітури

Навушники, слідом за mp3-плеєрами втрачають своїх покупців, з ринку їх витісняють гарнітури. Про це повідомляють в компанії MOYO, проаналізувавши покупки українців, використовуючи дані панельного дослідження Point of Sales Tracking GfK Ukraine.

Протягом останніх чотирьох років продажі накладних навушників падають, а так званих вкладишів - знаходяться на одному рівні. В цей же період накладні гарнітури додають в продажах по 10-15% на рік. А ось продаж гарнітур-вкладишів четвертий рік поспіль ростуть на 25-35%, і за даними за 2018 рік їх купуютт на 40% частіше, ніж навушники-вкладиші.
Якщо сумарні продажі гарнітур в 2018 році досягли показника 2,75 млн одиниць, то навушників знизилися до 1,5 млн. Хоча ще чотири роки тому навушників купували майже на 30% більше, ніж гарнітур.
Ще один тренд останніх років — зростання популярності бездротових гарнітур. Так, за даними мережі магазинів MOYO, в 2018 році продажі бездротових моделей склали понад 30% від усіх продажів гарнітур. При цьому, даний показник спостерігається як серед накладних, так і гарнітур-вкладишів.
*Дані роздрібних продажів побутової техніки і електроніки в Україні, зібрані методом панельного дослідження Point of Sales Tracking GfK Ukraine.

Довідка про компанію:
MOYO — мультиформатна мережу магазинів, що об'єднує стандартні роздрібні магазини і інтернет-магазин. Історія компанії почалася в 2009 році, коли була відкрита перша роздрібна точка продажу. На сьогоднішній день мережа MOYO налічує 45 магазинів і представлена ​​в 26 містах України. Клієнти можуть купити товар в роздрібних магазинах, а також оформити замовлення в інтернет-магазині www.moyo.ua.
 закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор