Останнє оновлення: 16:01 четвер, 6 серпня
КАДРИ
Постійне посилання: http://newvv.net/it/ukraine/260181.html
Відставивився президент Київстару?

Відставивився президент "Київстару"?

Президент найбільшого мобільного оператора компанії "Київстар" Петро Чернишов йде у відставку.

Про це повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело на українському телеком-ринку.

Згідно з даними наданими компанією Агентству з розвитку інфраструктури фондового ринку, Чернишов був переобраний на посаду президента "Київстар" з 14 липня 2017 року по 13 липня 2018 року.

Раніше Чернишов вже повідомляв журналістам про наближення закінчення його контракту як глави "Київстару", однак подальші плани (свої і компанії) не коментував.

Голова телекомунікаційної палати України Тетяна Попова відзначає, що закінчення роботи Чернишова в "Київстарі" швидше за все не означає те, що він покине групу Veon.

«Адже він не тільки президент "Київстару", але також відповідає за низку інших регіонів холдингу. Можливо, ми побачимо поділ посад», – зазначила вона.

Згідно з отриманою агентством "Інтерфакс-Україна" інформації, на місце П.Чернишова може бути призначений генеральний директор Beeline в Казахстані Олександр Комаров.

Як повідомлялося, Чернишов був призначений на посаду президента компанії в червні 2014 роки замість засновника і беззмінного керівника Ігоря Литовченка. Раніше керував компанією Carlsberg в Україні.

"Київстар" - найбільший український оператор мобільного зв'язку. Його виручка за 2017 рік збільшилася на 10,6% в порівнянні з 2016 роком – до 16,54 млрд грн.

Згідно з останніми даними компаній, абонентська база "Київстару" складає близько 26,5 млн, "Vodafone-Україна" - близько 20,8 млн, lifecell - 11,1 млн.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше - VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор