Останнє оновлення: 13:32 п'ятниця, 22 березня
Зв'язок
Ви знаходитесь: IT / Україна / Півмільйона клієнтів Vodafone скористалися 4G у перші дні роботи мережі

Півмільйона клієнтів Vodafone скористалися 4G у перші дні роботи мережі

У перші дні роботи мережі 4G інтернетом четвертого покоління скористалися більше ніж 500 тисяч клієнтів Vodafone Україна.

Обсяг трафіку в зоні дії 4G збільшився на 40%. Очікувано основну частину цього трафіку склали відео сервіси.

Лідером у користуванні 4G став Київ – у столиці готовність клієнтів до 4G виявилась найвищою, на другому – Харків, третє місце посіла Одеса.

На першому етапі будівництва, клієнти оператора можуть користуватися 4G-інтернетом в рамках свого поточного тарифу без будь-яких доплат. Перші 4G тарифи з'являться дещо пізніше, вони будуть розраховані на різний обсяг користування мобільним інтернетом та сервісами, відповідно до потреб абонентів.

Vodafone Україна запустив швидкісний 4G інтернет у діапазоні 2,6 ГГц 30 квітня, на сьогодні в ефірі 21 місто. Першочергово 4G з’явився в місцях найбільшого скупчення користувачів мобільним інтернетом. Загалом у найближчий час 4G працюватиме у 28 українських містах.

Користуватися швидкісним мобільним інтернетом четвертого покоління можна у містах:

 •           Київ та міста Київської області: Бориспіль, Вишневе, Чабани;
 •           Дніпро, Павлоград (Дніпропетровська обл.);
 •           Харків, Куп’янськ (Харківська обл.);
 •           Запоріжжя, Енергодар, Бердянск (Запорізька обл.);
 •           Львів;
 •           Полтава;
 •           Суми;
 •           Івано-Франківськ;
 •           Чернівці, Новоселиця (Чернівецька обл.);
 •           Луцьк;
 •           Кропивницький;
 •           Одеса;
 •           Херсон.

Оператор отримав ліцензію на роботу в діапазоні 2,6 ГГц 6 березня 2018 г. Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть з більшим комфортом користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, більш активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги будуть запускатися відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

До запуску 4G мережі Vodafone Україна запустив серію освітньої інфографіки про технології в Україні. Перший її випуск опублікований на сайті «Тек Тудей».

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти, а також інструкцію зі заміни SIM-карти на USIM.

Безкоштовно замінити карту на USIM можна в одному з магазинів Vodafone, перелік адрес доступний за посиланням. Ще з листопада 2016 року компанія повністю перейшла на закупівлю нового типу карт – USIM, які дозволяють користуватися послугами не тільки в GSM і UMTS мережах, але і в мережах 4G. Актуальна інформація про 4G покриття доступна на сторінці http://4g.vodafone.ua

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Водію залишили «послання» на боку авто

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор