Останнє оновлення: 13:32 п'ятниця, 22 березня
4G
Ви знаходитесь: IT / Україна / Мережа Vodafone готова до запуску 4G у діапазоні 2.6 ГГц

Мережа Vodafone готова до запуску 4G у діапазоні 2.6 ГГц

Мережа Vodafone Україна технічно готова до запуску швидкісного 4G інтернету в діапазоні 2.6 ГГц у великих містах. Оператор отримав ліцензію на роботу в цьому діапазоні 6 березня 2018 г. Дата запуску мережі залежить від отримання всієї дозвільної документації від державних органів.

«Наша мережа технічно абсолютно готова до запуску, чекаємо тільки дозволу на включення базових станцій найближчим часом, – коментує Євген Фрунза, технічний директор Vodafone Україна, – 4G почнемо включати в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові та інших великих містах, у місцях найбільшого скупчення абонентів-споживачів мобільного інтернету. А «килимове» покриття чекайте в липні: після отримання ліцензії в діапазоні 1,8 ГГц».

З запуском 4G абоненти Vodafone зможуть з більшим комфортом користуватися мобільним інтернетом та сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активніше використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги будуть запускатися відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

До початку запусків 4G мережі Vodafone Україна запустив серію освітньої інфографіки про технології в Україні. Перший її випуск опублікований на сайті Тек Тудей.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть перевірити самостійно та безкоштовно за допомогою єдиного USSD-запиту: потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор надішле SMS з результатом перевірки смартфона та SIM-карти, а також інструкцію щодо заміни  SIM-карти на USIM.

Безкоштовно замінити карту на USIM можна в одному з магазинів Vodafone, перелік адрес доступний за посиланням. Ще з листопада 2016р. компанія повністю перейшла на закупівлю нового типу карт – USIM, які дозволяють користуватися послугами не тільки в GSM та UMTS мережах, але й у мережах 4G. Актуальна інформація про 4G доступна на сторінці https://www.vodafone.ua/uk/4g

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 49 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 30 вересня 2017 року Vodafone надає послуги 522,8 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 18,8 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Водію залишили «послання» на боку авто

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор