Останнє оновлення: 18:27 п'ятниця, 22 березня
зв'язок
Ви знаходитесь: IT / Україна / Vodafone виграв ліцензію на 4G в діапазоні 1800 МГц
Vodafone виграв ліцензію на 4G в діапазоні 1800 МГц

Vodafone виграв ліцензію на 4G в діапазоні 1800 МГц

Vodafone Україна визнаний власником 5 лоту за результатами торгів у рамках тендеру на отримання 4G ліцензій у смугах радіочастот 1780-1785/1875-1880 МГц. Вартість ліцензії становить 742 млн грн.

«Ми повністю реалізували свої завдання на сьогоднішньому аукціоні – ми отримали відмінний ресурс, необхідний для надання 4G послуг достойної якості. Разом з тим, інвестиції до бюджету України не закінчуються придбанням ліцензій. За останні три роки ми інвестували рекордну на ринку суму в інфраструктуру країни і готові утримувати цей рівень, вкладаючи кошти в кращу в Україні 4G мережу, а також розвивати нові для країни послуги, такі як Інтернет речей, впроваджувати концепцію «розумних» та безпечних міст», – коментує результати тендеру Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна.
Технічно оператор готовий до запуску мережі у цьому діапазоні, після отримання ліцензії в кінці березня – на початку квітня заплановані перші запуски 4G, які почнуться у великих містах. Повноцінне покриття оператор зможе розгорнути в липні, після отримання ліцензії у діапазоні 1,8 ГГц, призначеного для забезпечення широкого покриття.
Раніше, 31 січня 2018 р Vodafone Україна переміг у торгах з радіочастот у смугах 2510-2520/2630-2640 МГц. Вартість цієї ліцензії склала 631 млн грн.
Перші запуски 4G заплановані в діапазоні 2,6 ГГц у великих містах після отримання ліцензії в кінці березня – початку квітня. Килимове покриття оператор зможе розгорнути в липні після отримання ліцензії в діапазоні 1,8 ГГц, признаеному для забезпечення широкого покриття і проведення рефармінга частот.
Про Vodafone
Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 49 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 30 вересня 2017 року Vodafone надає послуги 522,8 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 18,8 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com

 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Ремейк» вчорашнього зіткнення виконали водії на проспекті Миру в Чернігові

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор