Останнє оновлення: 17:58 середа, 20 лютого
мобільне життя
Ви знаходитесь: IT / Україна / Vodafone Pay допоможе із подарунком до Дня святого Валентина
Vodafone Pay допоможе із подарунком до Дня святого Валентина

Vodafone Pay допоможе із подарунком до Дня святого Валентина

Подарунки з доставкою для коханих можна замовити в тематичному розділі Vodafone Pay

У додатку Vodafone Pay з'явилося кілька нових категорій в розділі Подарунки. Одна з них присвячена Дню святого Валентина, в якій можна замовити, оплатити і забезпечити доставку подарунка для коханої людини: букет квітів, квитки в кіно, парфумерію, beauty-процедуру або солодощі.

Оплатити подарунок можна з мобільного рахунку або банківської карти в один клік. Додатком можуть скористатися клієнти будь-якого банку та мобільного оператора.

Для замовлення та оплати подарунка потрібно вибрати подарунок, заповнити форму відправки з контактами одержувача, і натиснути кнопку «Подарувати». Одержувачу прийде смс з мобільним подарунковим сертифікатом. Подарунок доставлять за адресою одержувача, в разі якщо обраний подарунок з доставкою. Отриманий сертифікат також можна обміняти на товар або послугу в торговій мережі або на сайті партнера.

Vodafone також розширив вибір подарунків у додатку, вони доступні в декількох нових категоріях, у тому числі кава, іграшки, сертифікати на паливо.

Vodafone Pay - перший в Україні універсальний цифровий гаманець Vodafone Pay. Сервіс дозволяє оплачувати різні товари і послуги зі смартфона, поповнення мобільних рахунків абонентів будь-якого оператора і здійснювати грошові перекази. Сервіс доступний для більшості українців - користувачем Vodafone Pay може стати абонент будь-якого українського мобільного оператора, клієнт будь-якого українського банку, власник смартфона як на базі iOS, так і Android.

Додаток Vodafone Pay робить користування фінансовими сервісами швидким і дуже простим, оскільки не вимагає багаторівневого підтвердження операцій. Сервіс дозволяє поповнювати мобільний рахунок в три кроки, а для здійснення всіх платіжних операцій не потрібно тримати фізичну банківську карту в руках - завдяки інтеграції з платформою цифрових гаманців Masterpass оплати можна проводити в один клік.

У додатку Vodafone Pay є понад 300 сервісів: поповнення без комісії мобільного рахунку абонента незалежно від оператора і банку-емітента картки, грошові перекази з картки на картку або з карти на мобільний з низькими тарифами 0,5% + 2,5 грн, оплати послуг інтернет-провайдерів, телебачення, телефонії, комунальних послуг та інше, а також розрахунки в онлайн-магазинах. Послуги можна оплачувати як картами, так і з балансу мобільного рахунку.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 49 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 30 вересня 2017 року Vodafone надає послуги 522,8 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 18,8 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про ієрархію національних пріоритетів з Віктором Рогом і Ростиславом Мартинюком

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор