Останнє оновлення: 23:38 вівторок, 18 грудня
Зв'язок
Ви знаходитесь: IT / Україна / У 2018 році буде мережа 5G в 12 містах США
У 2018 році буде мережа 5G в 12 містах США

У 2018 році буде мережа 5G в 12 містах США

Американський оператор мобільного зв'язку AT&T офіційно оголосив, що запустить власну 5G-мережу в США до кінця 2018 року.

Можливість скористатися новою технологією отримають жителі 12 поки не названих міст.

При цьому оператор особливо підкреслив, що йдеться про останню версію специфікацій Non-Standalone 5G NR, а не про "псевдо-5G", яка по суті являє собою поліпшений 4G/LTE.

Подібна технологія з назвою 5G Evolution вже працює в мережах AT&T в 23 містах США, і оператор обіцяє розширити таке покриття на «сотні нових ринків» в 2018 році, не вказуючи при цьому конкретні міста.

При переході з 4G на 5G мережі абонетов отримають не просто більш високу швидкість, але і підвищену пропускну здатність та мінімальні затримки, які стануть в нагоді для стрімінга 4K-відео, використання віртуальних технологій в онлайні тощо.

Таким чином, AT&T стане першим мобільним оператором в США, який почне надавати своїм абонентам 5G-зв'язок.

Однак основні конкуренти також не змусять довго себе чекати. «Sprint» збирається почати розгортати свої мережі п'ятого покоління в 2019 році, а «T-Mobile» – в 2020 році. При цьому «Verizon» вже активно тестує технологію 5G і також може виступити з аналогічною заявою про швидкий запуск її комерційної версії.

* * *

Специфікації Non-Standalone 5G NR (New Radio) описують неавтономні архітектуру мереж 5G і будуть використовуватися як орієнтир на перших порах для розгортання мереж 5G на базі вже існуючих базових станцій LTE.

Також триває робота над специфікаціями мереж Standalone 5G, які в кінцевому підсумку замінять 4G LTE.

Cпецификации Non-Standalone 5G NR включають підтримку низькочастотного (600 МГц, 700 МГц), среднечастотного (3,5 ГГц) і високочастотного (50 ГГц) спектра, при цьому мережі 5G здатні забезпечити пікову швидкість в 20 Гбіт/с в низхідному каналі і 10 Гбіт/с - у висхідному.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Музична казка «Попелюшка» – для дітей і дорослих у чернігівській філармонії

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор