Останнє оновлення: 23:38 вівторок, 18 грудня
зв'язок
Ви знаходитесь: IT / Україна / Vodafone пропонує своїм клієнтам користуватися безлімітним 3G інтернетом у 2018 році
Vodafone пропонує своїм клієнтам користуватися безлімітним 3G інтернетом у 2018 році

Vodafone пропонує своїм клієнтам користуватися безлімітним 3G інтернетом у 2018 році

Vodafone Україна пропонує своїм клієнтам користуватися безлімітним 3G інтернетом у 2018 році та анонсує новий термін дії тарифів лінійки Vodafone Unlim 3G – до 31 травня 2018 року включно.

Це продовження враховує величезну популярність Unlim 3G серед користувачів мобільного 3G інтернету й відповідає тренду зростання споживання даних серед абонентів оператора.

Тарифи Vodafone Unlim 3G і Unlim 3G Plus були запроваджені в серпні поточного року з терміном дії до 31.01.2018р. і стали справжньою сенсацією на ринку. Унікальність тарифів Unlim 3G в тому, що за найпривабливішу на ринку вартість інтернет користувачі позбавляються втомливого підрахунку витрачених гігабайтів, перевірок балансу, можуть вільно користуватися соціальними мережами та месенджерами, дивитися й транслювати відео, слухати онлайн-музику, при цьому нічого не потрібно завантажувати заздалегідь, шукати wi-fi та перевантажувати пам'ять смартфона.

Більш детальна інформація про умови лінійки Unlim 3G з'явиться на сайті оператора напривінці січня 2018 р.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 49 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 30 вересня 2017 року Vodafone надає послуги 522,8 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 18,8 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Музична казка «Попелюшка» – для дітей і дорослих у чернігівській філармонії

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор