Останнє оновлення: 21:38 субота, 15 грудня
Зв'язок
Ви знаходитесь: IT / Україна / Vodafone запустив сервіс кредитування в інтернет магазині

Vodafone запустив сервіс кредитування в інтернет магазині

Vodafone Україна відкрив можливість кредитування в інтернет магазині shop.vodafone.ua. Напередодні зимових свят клієнти магазину зможуть скористатися кредитними пропозиціями для покупки подарунків.

Шість банків-партнерів пропонують 11 кредитних пакетів на термін від 3 до 36 місяців. Детально ознайомитися з умовами оформлення кредитів і вибрати оптимальний варіант можна в інтернет магазині:

http://shop.vodafone.ua/ua/credit

Для покупки в кредит онлайн магазин Vodafone пропонує смартфони і аксесуари до них, ноутбуки, планшети, гаджети, електронні книги, мережеве обладнання, а також товари категорії SmartHome. Тут покупці також зможуть придбати ексклюзивні моделі смартфонів під брендом Vodafone - доступні смартфони, що підтримують всі нові технології.

Про Vodafone

Vodafone (він же MTC, він же UMC) – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 49 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 30 вересня 2017 року Vodafone надає послуги 522,8 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 18,8 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зачем Путину «аусвайс» от Штази?

За інф. «Радіо Свобода»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор