Останнє оновлення: 09:54 понеділок, 13 липня
мобільне життя з 3G
Ви знаходитесь: IT / Якісний 3G / Київстар презентував нові тарифи: більше трафіку, вільна музика і відео
Київстар презентував нові тарифи: більше трафіку, вільна музика і відео

Київстар презентував нові тарифи: більше трафіку, вільна музика і відео

5 квітня Київстар презентував революційні тарифи: ще більше дзвінків, мегабайтів Інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, а крім того відтепер музика та відео без плати за використаний трафік.

Таким чином оператор врахував реалії сучасного світу, в якому мультимедійний контент вже не зберігається на комп'ютері, а споживається з Мережі у режимі стрімінгу.

У співпраці з сервісами Zvooq і Megogo лідер мобільного ринку відтепер надаватиме своїм абонентам музику і відео за схемою, коли буде непотрібно платити за трафік.

Детальніше - у запису прямої трансляції презентації послуг:

Але всіх цікавлять, насамперед, нові тарифи.

Так, у новому тарифі «Розмови» - безлімітні дзвінки в мережі та 30 хвилин щомісяця на номери інших мобільних операторів.

Якщо потрібен Інтернет, можна підключити тариф «Розмови +», де додатково надається безлімітний Інтернет на швидкості 2G та 100 Мб на швидкості 3G у подарунок.

Тариф «Онлайн» - соціальні мережі, популярні месенджери, Wikipedia онлайн без плати за мегабайти. Також абонентові надаються безлімітні дзвінки в мережі Київстар, 60 хвилин на інші мережі та 2000 Мб для інших послуг мобільного інтернету.

Ще більше можливостей у тарифі «Онлайн +»: крім необмеженого доступу до соціальних мереж, можна користуватись аудіострімінгом без плати за трафік, а також отримувати щомісяця 4000 Мб для інших послуг мобільного інтернету, 100 хвилин на інші мережі та необмежені дзвінки на номери Київстар.

Тариф «Онлайн Екстра» враховує потреби в різноманітних видах спілкування. Це відео і музика онлайн та соцмережі без плати за використані мегабайти. А також 6000 Мб для інших інтернет- послуг, 300 хвилин на інші мобільні мережі, необмежене спілкування в мережі Київстар і навіть 500 SMS на всі мобільні мережі України.

Усі тарифи мають регіональні варіації, які враховують потреби мешканців різних областей України у спілкуванні з абонентами інших мереж, і доступні абонентам передплаченого зв'язку. Наприклад, ціна "Онлайн Екстра" не перевищить 175 гривень. Таким чином, ціна трафіку в мережі оператора впала в рази.

Стартові пакети з новими тарифами вже у продажу, а абоненти, що підключилися до 5 квітня, можуть на них перейти: заявки приймаються за номером 477*1.

«Яскраве та різноманітне спілкування - ось що робить наше життя змістовним і цікавим. Тому Київстар розробив прості та інноваційні тарифи, щоб абоненти отримували максимум від життя. Клієнти хочуть дивитись відео на ходу, вільно слухати музику, не рахуючи мегабайти. Наші нові тарифи повністю задовольняють ці потреби», - говорить Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар. Інформація про нові тарифи вже доступна на сайті kyivstar.ua. Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.

Коментарі (1)

Да уж | 2016-04-06 11:24

  Тарифы -выросли, но в рекламе, говорят ,что упали. Не смешно. Пусть, сравнят, с лайфцелом.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор