Останнє оновлення: 18:09 понеділок, 29 листопада
Сільське господарство
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / На Чернігівщині реалізують проєкт із оздоровлення поля
На Чернігівщині реалізують проєкт із оздоровлення поля

На Чернігівщині реалізують проєкт із оздоровлення поля

У Чернігівській області у 2021-2022 рр. на базі господарства AgriLab Farming реалізовуватимуть проєкт із підвищення ефективності застосування гранульованих мінеральних добрив шляхом їх капсулювання полімерною оболонкою.

Як повідомляє організатор конкурсу — онлайн-видання AgroPortal.ua — саме цей проєкт студента Національного університету біоресурсів та природокористування України переміг у всеукраїнському конкурсі для студентів аграрних закладів освіти та молодих фахівців «Здоров’я поля».

«Зміни клімату підштовхують сільськогосподарських товаровиробників по всьому світу адаптуватися до нових реалій господарювання та шукати нові підходи до ведення аграрного бізнесу. Саме тому онлайн-видання AgroPortal.ua запропонувало учасникам платформу, на якій кожен зміг би презентувати ідею та шляхи її реалізації», — зазначає керівниця онлайн-видання Алла Стрижеус.

Учасники конкурсу пропонували ідеї та рішення для покращення здоров’я поля та мінімізації виробничих ризиків через впровадження ресурсоощадних технологій, агробіотехнологій та цифрових інструментів.

«Важливість конкурсу «Здоров’я поля» полягає не в тому, щоб відібрати одну кращу роботу, а що всі учасники запропонували ідеї, які можна впроваджувати у виробництві. Всі 5 проєктів фіналістів варті уваги, в когось вони більш пропрацьовані, в інших — менше, але всі можна брати і розвивати далі. Та важливо, щоб вони були в майбутньому реалізовані та цікаві бізнесу — потрібно прорахувати економіку», — зазначає член Експертної ради конкурсу Ярослав Бойко.

За його словами, за запропонованою технологією переможця — велике майбутнє, її можна з часом масштабувати і й поширювати далі в Чернігівській області та по всій Україні.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Деснянський райсуд вже рік з професійною охороною

SVOBODA.FM