Останнє оновлення: 10:33 четвер, 28 жовтня
сонячна енергетика / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Сонце, як джерело енергії – збереження нашого майбуття
Сонце, як джерело енергії – збереження нашого майбуття

Сонце, як джерело енергії – збереження нашого майбуття

Все більше людей, останнім часом стають усвідомленими та задумуються про майбутнє нашої планети, про майбутнє наших дітей. Що ми залишимо наступним поколінням після себе? Де вони будуть жити, що стане з нашою домівкою – Землею?

Використання ресурсів планети чим далі, тим більше загрожує Землі, як організму в цілому. Нам потрібно все більше і більше, більше вугілля, нафти, газу. Так, будь-який організм може відновитись, але скільки тисяч років на це піде?

Апокаліптичні кінострічки зовсім скоро можуть стати для нас страшною реальністю. Як казав, агент Сміт, з всім відомого фільму «Матриця»: Люди – це паразити, ракова пухлина землі». І в цих моторошних словах, на превеликий жаль, є істина.

Небайдужі люди знайшли вихід з цього становища. Відновлювальні джерела енергії – відповідь на можливі наслідки користування надрами планети.

Яка альтернатива традиційним джерелам енергії?

Екологічна ситуація в нашій країні та світі в цілому, ще раз довела, що нам треба турбуватися про своє здоров’я, своїх рідних та своєї планети. Те місце, де ми існуємо створено бездоганним, і нам потрібно просто жити в гармонії з навколишнім середовищем. Наша природа, погода, дає нам все необхідне для життя.

Сонце світить кожного дня – сонячні електростанції, саме той відновлювальний ресурс, який допоможе не тільки зберегти екосистему, але і власний гаманець.

СЕС – це сонячна електростанція (інженерна споруда), яка перетворює сонячну радіацію в електричну енергію. Надлишки виробленого ресурсу є можливість продавати (зелений тариф), таким чином отримуючи додатковий пасивний прибуток.

Чому KBEnergy є лідером сонячної енергетики?

Нова сфера енергетики швидкими темпами розвивається в Європі, Америці, Китаї. Україна теж стала на шлях скорочення витрат на енергозабезпечення, та підняла пріоритет зеленої безресурсної галузі.

Перерахуємо переваги співпраці з компанією KB Energy:

· Партнерство з Укргазбанком дозволяє використовувати більш гнучкі фінансові інструменти;

· Реалізовано вже понад сто об’єктів різної складності (наземні чи дахові), досвід роботи – завжди великий плюс;

· «Проект під ключ» - повне супроводження на всіх етапах: від розробки, до монтажу і встановлення сонячної станції, а також документальне оформлення «зеленого тарифу» для продажу електроенергії та моніторинг роботи;

· Робота як з великими комерційними організаціями, так і з приватними дрібними замовниками;

· Штат кваліфікованих консультантів з питань підключення, використання та моніторінгу станцій;

· Першість у підключенні комерційної СЕС по зеленому тарифу.

Екологія та майбутнє – це девіз компанії KB Energy.

Використання сонячної енергії не тільки екологічно, а ще й фінансово вигідно, кожен може не тільки заощадити на комунальних платіжках, а і стати повноцінним продавцем електроенергії завдяки зеленому тарифу.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

SVOBODA.FM