Останнє оновлення: 21:06 субота, 24 жовтня
транформація
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / З "Укроборонпрому" планують зробити 2 великих холдинги: космічний та оборонний, - Уруський
З Укроборонпрому планують зробити 2 великих холдинги: космічний та оборонний, - Уруський

З "Укроборонпрому" планують зробити 2 великих холдинги: космічний та оборонний, - Уруський

Понад 60 підприємств концерну "Укроборонпром" у процесі трансформації можуть бути реорганізовані в дев'ять холдингових компаній: шість увійдуть до складу майбутнього холдингу "Оборонні системи України", три - до "Аерокосмічних систем"

  Про це повідомила пресслужба концерну з посиланням на віце-прем'єра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського.

"Немає ніякої битви між "Укроборонпромом" і Мінстратегпромом, яке відповідає за держполітику оборонно-промислового комплексу. Усі розуміють, що УОП потрібно реформувати: частину підприємств, які втратили зв'язок з оборонною промисловістю, потрібно передати на приватизацію до Фонду держмайна, решта складуть основу дев’яти холдингових компаній за напрямами: шість із них увійдуть до складу майбутнього холдингу під робочою назвою "Оборонні системи України ", а три - до " Аерокосмічних систем", - сказав Уруський.
В. о. гендиректора ДК "Укроборонпром" Ігор Фоменко відзначив три ключові пріоритети роботи "Укроборонпрому".
"По-перше, це своєчасне забезпечення сил безпеки та оборони якісним озброєнням і військовою технікою та повне і своєчасне виконання держоборонзамовлення-2020, експортних контрактів, а також збільшення обсягів та підвищення якості продукції і послуг. По-друге, розвиток та модернізація підприємств оборонної галузі шляхом корпоратизації і трансформації в співпраці з Мінстратегпромром. По-третє, зробити підприємства концерну привабливим роботодавцем для залучення інженерних талантів та молодих конструкторів", - сказав Фоменко.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  GusGus в новому альбомі «Звуки Чорнобиля»

SVOBODA.FM