Останнє оновлення: 21:25 понеділок, 1 грудня
онлайн
Постійне посилання: http://newvv.net/economic/ukraine/273551.html
Мінцифри хоче запустити електронний ІПН у програмі Дія

Мінцифри хоче запустити електронний ІПН у програмі "Дія"

Міністерство цифровий трансформації планує запустити в мобільному додатку "Дія" електронний ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) і можливість передавати його дистанційно державним органам. Про це повідомив віце-прем'єр, міністр цифровий трансформації Михайло Федоров в своєму Telegram-каналі.

"ІПН скоро буде в "Дія" окремим електронним документом, який легко шерится через QR-код, push-повідомлення будь-якого держоргану", - написав він.

Федоров не уточнив, коли саме буде представлений електронний ІПН в мобільному додатку.

Зазначимо, у лютому 2020 року Міністерство цифровий трансформації запустив мобільний додаток для оцифрованих документів "Дія".

На сьогоднішній день у ньому доступні цифрові внутрішній і закордонний паспорти, студентський квиток, водійські права, техпаспорт і автостраховка.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

   Нескорені Ляповки та «інтимні» роботи

SVOBODA.FM