Останнє оновлення: 18:07 четвер, 6 серпня
зупинка постачання імпортних кормів
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / В Україні може настати дефіцит кормів для котів і собак - бізнес-спільнота звернулася до Зеленського
В Україні може настати дефіцит кормів для котів і собак - бізнес-спільнота звернулася до Зеленського

В Україні може настати дефіцит кормів для котів і собак - бізнес-спільнота звернулася до Зеленського

Компанії-члени Американської торговельної палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації та Спілки українських підприємців звернулися з відкритим листом до президента України. За інформацією бізнес-спільноти, незабаром Україна може зіткнутися з повною зупинкою постачання імпортних кормів для домашніх тварин. Деякі виробники вже припинили ввезення своєї продукції на український ринок.

Така ситуація склалася через неоднозначність Закону «Про безпечність та гігієну кормів», що набув чинності з січня 2020 року, зазначається у листі. Закон передбачає визнання еквівалентності вимог Європейського Союзу щодо реєстрації кормових добавок в українському законодавстві. Водночас така система реєстрації так і не була створена. Наразі Закон України «Про безпечність та гігієну кормів» працює без неї, що унеможливлює будь-яке постачання на вітчизняний ринок нових кормів або кормів з оновленою формулою.

На сьогодні у Верховній Раді створено два законопроєкти, а саме «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин» та «Про внесення змін до прикінцевих положень Закону України «Про безпечність та гігієну кормів» з метою стабілізації ринку кормів», які, за словами експертів галузі, можуть допомогти у розв’язанні питання з виробленням і постачанням нових кормів для домашніх тварин в Україні. Бізнес-спільнота сподівається, що президент Володимир Зеленський, прем’єр-міністр та народні депутати найближчим часом підтримають ці законопроєкти.

З повним текстом листа-звернення до президента України можна ознайомитися на сайті Американської торговельної палати в Україні.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

Коментарі (1)

ÑÑÑ | 2020-07-15 21:58

при порохе такого не было ....
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор