Останнє оновлення: 18:03 п'ятниця, 10 липня
ID-14
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Оптимізовано і спрощено процес отримання паспорта та ідентифікаційного коду для 14-річних громадян
Оптимізовано і спрощено процес отримання паспорта та ідентифікаційного коду для 14-річних громадян

Оптимізовано і спрощено процес отримання паспорта та ідентифікаційного коду для 14-річних громадян

З 28 травня у територіальних підрозділах Державної міграційної служби, центрах надання адміністративних послуг та відділах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП «Документ» особам віком від 14 до 18 років буде доступна офлайн послуга оформлення і видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

 Послуга ID-14 значно спростить життя підліткам та їх батькам, адже раніше потрібно було двічі збирати документи, приходити і до підрозділу Державної міграційної служби чи ЦНАП, і до Державної фіскальної служби.

Відтепер паспорт та ідентифікаційний код будуть міститися на ID-картці. Отримувачеві потрібно лише звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби чи Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання. Отримувати окремо ідентифікаційний код не буде потреби. Однак за бажання номер облікової картки платника податків можна буде оформити.

Послугу рекомендують оформляти не пізніше ніж через місяць після досягнення дитиною 14 років. ID-карту можна буде отримати протягом 20 робочих днів. Послуга запланована безкоштовною для всіх, хто отримує паспорт громадянина України вперше.

У Чернігівській області послугу ID-14 будуть надавати два центри надання адміністративних послуг, а саме ЦНАП Чернігівської міської ради та Міськрайонний ЦНАП Прилуцької міської ради.  

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор