Останнє оновлення: 18:21 понеділок, 3 серпня
повітряний рух
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / В Україні зростають авіаперевезення: статистика польотів за січень 2020 року
В Україні зростають авіаперевезення: статистика польотів за січень 2020 року

В Україні зростають авіаперевезення: статистика польотів за січень 2020 року

Державне підприємство з обслуговування повітряного руху України ("Украерорух") у січні 2020 року забезпечило аеронавігаційним обслуговуванням 21 503 рейси, що на 6,8% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Про це повідомляє прес-служба підприємства. Загалом кількість транзитних польотів збільшилась на 14,3%, міжнародних – на 2,8%, внутрішніх – на 1,5%.

Українські авіакомпанії виконали 6 579 рейсів, іноземні – 14 924 рейси. Показник іноземних авіакомпаній має позитивну динаміку порівняно з аналогічним періодом минулого року – більше на 13%, а вітчизняні авіакомпанії виконали на 5% менше рейсів, ніж у січні 2019 року.

За останні п'ять років динаміка польотів в Україні помітно змінилася. Після закриття частини повітряного простору над тимчасово окупованою територією Криму, враховуючи територіальні води, закриття зони ООС, включаючи буферну зону, а також припинення авіасполучення між Україною і Росією, кількість польотів у повітряному просторі України різко зменшилася: за 12 місяців найбільш кризового 2016 року цей показник становив усього 214 262 польоти.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор