Останнє оновлення: 15:19 понеділок, 19 квітня
новини компаній / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / За грудень «Укрнафта» виплатила 2,4 млн грн ренти громадам Чернігівщини
За грудень «Укрнафта» виплатила 2,4 млн грн ренти громадам Чернігівщини

За грудень «Укрнафта» виплатила 2,4 млн грн ренти громадам Чернігівщини

За грудень 2019 року ПАТ «Укрнафта» сплатило 506,7 млн грн рентної плати до державного та місцевих бюджетів різних рівнів за користування надрами.

З них 25,3 млн грн надійшли до місцевих бюджетів відповідно до закріпленого в законодавстві механізму розподілу рентної плати за видобуток нафти і газу.

Найбільші надходження з рентної плати «Укрнафти» отримали бюджети Сумської (10,6 млн грн), Івано-Франківської (6,04 млн грн) і Полтавської (3,6 млн грн) областей. Надходження від рентної плати залежать від обсягу видобутку вуглеводнів у тому чи іншому регіоні та використовуються громадами переважно для реалізації локальних інфраструктурних та соціальних проектів.
Олег Гез, в.о. Голови Правління ПАТ «Укрнафта», наголосив: «Наша компанія повністю виконала поточні зобов’язання зі сплати ренти, незважаючи на системні проблеми з реалізацією нашої сировини на державних аукціонах та історичну податкову заборгованість. Це було непросто, оскільки зобов'язання із виплати ренти нараховуються в момент видобутку, незалежно від того, змогли ми продати цю нафту чи ні. Однак «Укрнафта» – відповідальна компанія і ми усвідомлюємо, що ці кошти важливі для громад, в яких ми працюємо. Механізм перерозподілу надходжень від рентної плати значно збільшив можливості місцевих громад. Протягом 2019 року місцеві бюджети отримали понад 350 млн грн від рентних платежів «Укрнафти» – це дозволило їм фінансувати розвиток місцевої інфраструктури та інші соціально важливі проекти».
За дванадцять місяців 2019 року ПАТ «Укрнафта» сплатило до бюджетів усіх рівнів податків на суму 12,47 млрд грн. До суми сплачених податків входять понад 60 млн грн, які компанія сплатила в рахунок погашення простроченого податкового боргу. За даними Державної фіскальної служби України, «Укрнафта» входить до топ-10 платників податків. 
5% рентних платежів, які надійшли до бюджетів областей, районів та місцевих громад, млн грн
 
За грудень 2019
Сумська обл.
10,6
Івано-Франківська обл.
6,04
Полтавська обл.
3,6
Чернігівська обл.
2,4
Львівська обл.
2,2
Харківська обл.
0,4
Дніпропетровська обл.
0,07
Чернівецька обл.
0,02
Всього
25,3


 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM