Останнє оновлення: 18:55 четвер, 27 лютого
АТ «ОТКЕ»
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / У Чернігові дешевшає тепло
У Чернігові дешевшає тепло

У Чернігові дешевшає тепло

Акціонерне товариство «Облтеплокомуненерго» надіслало до Чернігівської міської ради листа з повідомленням про зменшення нарахувань за теплову енергію для споживачів.

Адміністрація АТ «ОТКЕ» повідомила, що «проведено зменшення на суму до 9,8 %, яка врахована у графі платіжного документу/квитанції «сума до сплати». Зараз тариф складає 1737,61 грн за 1 Гкал.

Підприємство посилається на постанову Кабміну № 1082 від 24 грудня 2019 року, яка передбачає «можливість (право) теплопостачальним організаціям здійснювати зміну розміру нарахувань, починаючи із нарахувань за грудень 2019 року».
Втім, не уточнюється, чи це рішення ОТКЕ врахує попередній місяць, чи почне діяти лише з січня.
Нагадаємо, наприкінці минулого року Кабінет міністрів оприлюднив постанову № 1082 (від 24.12.2019), що дозволяє теплопостачальникам перераховувати суми в платіжках у випадку зниження ціни на газ порівняно із уже закладеною у тарифі.
«У разі зміни для виконавця протягом опалювального сезону ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), що використовується для виробництва теплової енергії та надання послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води, виконавець відповідних послуг може прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для споживачів», – йдеться у документі.
 
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Закон про вікна і невідремонтовані коридори

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор