Останнє оновлення: 17:06 понеділок, 21 вересня
Уряд
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Прем'єр пояснив, чому міністрам різко підвищили зарплати
Прем'єр пояснив, чому міністрам різко підвищили зарплати

Прем'єр пояснив, чому міністрам різко підвищили зарплати

Кілька останніх днів в Україні активно обговорюють та критикують високі зарплати міністрів та їхніх заступників. За грудень вони отримали по 90-200 тис. грн. Це в 10-20 разів більше, ніж було раніше.

 Прем'єр-міністр Олексій Гончарук у Facebook пояснив, що, мовляв, таким чином борються із корупцією – отримуючи високі зарплати, чиновники не будуть красти.

"Багато років в Україні чиновники офіційно отримували по декілька тисяч гривень, а за тіньовими схемами крали десятки та сотні мільйонів доларів або отримували зарплати в конвертах. Їм не потрібна була офіційна висока зарплатня, бо вони, офіційно прибідняючись, за кулісами грабували країну і людей. Українців просто обдурювали", - зазначив Гончарук.

Прем'єр переконує, що "ми припинили ганебну практику тіньових схем та відкатів в уряді. Наш уряд - перший, міністри якого живуть так, як і представники влади у будь-якій цивілізованій країні - на зарплату від платників податків. Дані по зарплатах, які отримують міністри, є абсолютно відкритими".

Глава уряду нарікає, що, мовляв, нині багато маніпуляцій щодо зарплат працівників Кабміну.

"Прошу не спекулювати цифрами, а розбиратися до кінця. У деяких випадках міністри в грудні отримали з затримкою виплати за декілька місяців. Представники Кабінету міністрів нададуть деталізацію з поясненнями", - зазначив прем'єр.

Підвищення зарплат чиновникам Гончарук вважає "невід’ємною складовою подолання корупції у владі".

"Наша принципова позиція - в уряді не буде корупціонерів і схем. Припинивши схематоз та зробивши міністрам білі високі зарплати, ми долаємо корупційну практику у владі. Міністри - державні топменеджери, їхня робота має відповідно винагороджуватися та, безумовно, на них покладена велика відповідальність за результати їхньої роботи. Саме тому ми впроваджуємо ключові показники ефективності, за якими будуть оцінюватись результати роботи чиновників з відповідними висновками", - пояснив глава уряду.

Він додав, що "держслужбовці всіх рівнів мають отримувати гідну зарплату, щоб у них не було спокуси зловживати своїм службовим становищем, окрім цього вони мають завжди пам’ятати про невідворотність покарання за посадові зловживання - тільки так влада буде працювати ефективно". 

Коментарі (2)

Пенсіонер | 2020-01-16 12:23

Цинізм. Цей гуру вважає, що міністри, які поки що нічого толкового не зробили, окрім сиділи на столі чи обзивали себе дебілами повинні заробляти по200-300 тис. в місяць, а пенсіонер зі стажем більше 42 років, який побудував цю державу, яку вони тепер грабують і розпродають має отримувати 2-4 тис гривень, або і мінімальну, та ще й субсидію урізають.Хочеться спитати 73 %, які обрали цих зелених-не соромно?

Ну-ну | 2020-01-16 11:22

Так, як подолав корупцію бачимо по одеській податковій і прокуратурі і податковій держави , коли в місяць крали по 500 мільйонів і хіба тільки там, а зарплати то космічні, повна цинічна профонація, треба гнати сраною мітлою
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  “За майбутне” - “не проросійська і не прозахідна, а проукраїнська команда професіоналів”

SVOBODA.FM