Останнє оновлення: 18:07 четвер, 6 серпня
АТО/ООС/ВПО
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Три дні прийматимуть заявки від учасників АТО/ООС та ВПО на отримання пільгового кредиту на житло
Три дні прийматимуть заявки від учасників АТО/ООС та ВПО на отримання пільгового кредиту на житло

Три дні прийматимуть заявки від учасників АТО/ООС та ВПО на отримання пільгового кредиту на житло

Мінветеранів повідомляє, що з 3 грудня 2019 року розпочинається прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян - учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб.

 Тож, охочі отримати пільговий довгостроковий державний кредит на придбання житла, звертаємо вашу увагу, що на офіційних веб-сайтах кожного регіонального управління Держмолодьжитла громадяни мають можливість:

-отримати необхідну інформацію щодо того, чи мають вони право на отримання кредиту;

-визначити орієнтовний розмір кредиту та умови його отримання;

-ознайомитися з переліком документів, які необхідно подати до регіонального управління для отримання кредиту;

-зареєструватись як кандидат для отримання кредиту.

Заяви про намір отримати кредит та анкети можуть бути подані до регіональних управлінь Держмолодьжитла або ж можуть бути надіслані засобами поштового або електронного зв’язку.

Заяви про намір отримати кредит можуть бути подані до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла (не залежно від місця реєстрації громадянина), повідомляє відділ у Чернігівській області Міністерства у справах ветеранів України.

-Заяви про намір отримати кредит в паперовому вигляді можуть бути подані до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла в робочий час з 09.00 год. до 18.00 год..

Моментом подання заяви про намір отримати кредит є час та дата фактичного подання (в електронному або паперовому вигляді) такої заяви. Заяви, які надійшли в не робочий час/день, вважаються поданими у наступний робочий день.

Прийняття заяв про намір отримати кредит буде припинено 05 грудня 2019 року о 18.00 год.

У разі виникнення питань щодо подання та/або реєстрації заяви про намір отримати кредит на придбання житла громадян - учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб, можна звертатися за такими номерами телефону: (044) 275 01 39, (044) 284 0 685, (044) 284 0 696.

Офіційна веб-адреса регіонального управління в Чернігівській області Держмолодьжитла за посиланням: Чернігівське Регіональне Управління Держмолодьжитла chrg.molod-kredit.gov.ua

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор