Останнє оновлення: 15:07 п'ятниця, 14 грудня
інтер'єр / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / За якими параметрами необхідно вибирати світильники у ванну
За якими параметрами необхідно вибирати світильники у ванну

За якими параметрами необхідно вибирати світильники у ванну

Для ванної кімнати дуже важливо якісне освітлення, тому ще під час ремонту, потрібно задуматися - як вибрати світильники для ванни https://e27.com.ua/bathroom-luminaires. Як правило, ванна кімната не забезпечена природним освітленням, і для комфорту в даному приміщенні необхідне створення ефективної штучної системи освітлення.

Найчастіше подібну функцію у ванній виконують стельові і точкові світильники, установка яких ефективно вирішує ряд наступних завдань:

  1. Максимальне наближення освітлення ванної кімнати до природного світла - яскраве, але при цьому не напружує очі.
  2. Забезпечення відповідного рівня безпеки, так як в умовах підвищеної вологості приміщення великий ризик короткого замикання.
  3. Композиційне стильове - відповідність інтер'єру ванної кімнати.

Стельові світильники для ванної

Для стельового освітлення ванної кімнати найчастіше використовують вбудовані стельові світильники, які монтуються як в натяжні, так і в підвісні стелі, і при цьому створюють рівномірне заливне освітлення приміщення, що особливо актуально для ванних, що мають велику площу.

Світильники на стелю також застосовують для зонального поділу ванної кімнати, при якому керування освітленням здійснюється з кількох клавіш вимикача. При бажанні можна купити лаконічні моделі у вигляді бра-половинок.

Таким чином, можна вмикати освітлення тільки для тієї частини ванної, де воно необхідне в даний момент, економлячи ресурс ламп і електроенергії.

Моделі світильників даного типу можуть мати зовнішню рухому частину, що дозволяє направляти світловий потік в потрібному напрямку. Крім того, їх використання пропонує безліч варіантів дизайнерських рішень в оформленні інтер'єру ванної кімнати.

Існує два види точкових вбудованих світильників для ванної: прилади з внутрішнім розташуванням лампи і прилади з зовнішнім розташуванням лампи.

Варіант застосування точкового світильника з зовнішньою лампою вважається кращим, так як в цьому випадку лампа відокремлена від стелі металевою платформою: не відбувається перегрів, і власник житла може не турбуватися про пожовтіння стельового полотна. Ще однією перевагою світильника з зовнішньої лампою, є те, що він володіє великим кутом розсіювання світла.

Тому купити світильники для ванної кімнати слід в розрахунку з потребами в освітленні, функціональності приладів, площі приміщення та відповідного дизайну.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Андріївські гуляння» з фольк-гуртом «Калита»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор