Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Фінанси
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Державний «Приватбанк» запевняє, що все працює
Державний «Приватбанк» запевняє, що все працює

Державний «Приватбанк» запевняє, що все працює

20 грудня відділення, банкомати і сервіси ПриватБанку працюють в стабільному режимі. Станом на 9:00 клієнтів обслуговують 2350 відділень банку.

У повному обсязі завантажено понад 7 тисяч банкоматів ПриватБанку, служба інкасації забезпечує своєчасне поповнення банкоматів мережі за рахунок готівкових коштів в касах, а також додаткових 15 млрд грн, виділених НБУ на підтримку ліквідності банку.

Про це Svoboda.FM повідомила прес-служба ПриватБанку в Чернігові.

«Вчора НБУ підтримав банк ліквідністю на суму 15 млрд гривень, сьогодні банк продовжить інкасацію банкоматів. Всі власники карткових рахунків ПриватБанку зможуть отримувати готівку, – зазначив перший заступник голови Національного Банку України Яків Смолій. – За підсумками вчорашнього перехідного дня обсяги зняття готівки за картками ПриватБанку у банкоматній мережі навіть знизилися порівняно з попередніми. Це говорить про те, що ризик виникнення паніки мінімізований. На сьогоднішній день картки ПриватБанку обслуговуються банкоматними і постерминальними мережами всіх банків».

Також з 20 грудня всі операції, включаючи раніше припинені, за рахунками і картками корпоративних клієнтів ПриватБанку обслуговуються: всі кредитні ліміти на рахунках, овердрафти, ліміти гарантованих платежів і бізнес-розстрочки будуть відновлені в повному обсязі після початку роботи нового Правління банку.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM