Останнє оновлення: 11:20 субота, 16 жовтня
Енергетика
Постійне посилання: http://newvv.net/economic/region/279707.html
Чернігівська ТЕЦ відновила виробництво електроенергії

Чернігівська ТЕЦ відновила виробництво електроенергії

Чернігівська ТЕЦ фірми "ТехНова" відновила виробництво електроенергії, яке підприємство припинило 8 липня п. Г.

Про це повідомила прес служба Чернігівської ТЕЦ, передає Укрінформ.

Відзначається, що перша за 60 років роботи ТЕЦ зупинка виробництва електричної енергії була плановою і викликана необхідністю проведення діагностики головних паропроводів, які досягли розрахункового терміну служби, для продовження терміну їх експлуатації та подальшої безаварійної роботи теплоелектроцентралі.

Зупиняли підприємство виключно в частині виробництва електроенергії. Теплова генерація продовжувала працювати, і потреби чернігівців в гарячій воді забезпечувалися.

Виробництво електроенергії на ТЕЦ відновили 20 липня.

Як раніше повідомляло агентство, 8 липня Чернігівська теплоелектроцентраль вперше за всю історію своєї роботи припинила виробництво електричної енергії. За словами заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенко, причиною стало падіння цін на енергетичному ринку, що призвело до нерентабельності такого виду виробничої діяльності. Те ж в ефірі Громадського говорили і гендиректор ТОВ "Фірма" ТехНова "та інші експерти.

Комунальний енергогенеруючий підрозділ "Чернігівська ТЕЦ фірми" ТехНова "- єдине в Чернігові підприємство, що генерує і електричну, і теплову енергію. Працює з 1961 року, з 2000 знаходиться в оренді ТОВ" Фірма ТехНова ". Електрична потужність підприємства становить 210 МВт / год, теплова - 609 Гкал / год.

ТЕЦ є одним з основних теплопостачальних підприємств Чернігова і забезпечує теплом і гарячою водою 600 будинків (понад 40% від загальної кількості). закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Святкова концертна програма до Дня захисників і захисниць України

SVOBODA.FM