Останнє оновлення: 12:51 понеділок, 18 січня
вода / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Свердловина на воду по Києву та Київській області
Свердловина на воду по Києву та Київській області

Свердловина на воду по Києву та Київській області

Будівництво свердловин – процес складний і специфічний. До моменту безпосереднього їх утворення потрібно ретельно підійти до аналізу геологічних особливостей місцевості та розробити проект, при бурінні свердловини для промислових об’єктів.

Будівництво приватних будинків, житлових комплексів, промислових споруд напряму залежать від наявності свердловини артезіанського типу з урахуванням потреб користувачів.

Вартість залежить від місцевості, її складності, конструктивних особливостей та заявленої глибини свердловини на воду. Незважаючи на складність проведення бурових робі, це можливість організувати автономне водопостачання для будівлі чи земельної ділянки.

Хто виконує бурові роботи в Києві та Київській області

Виконувати буріння та облаштування свердловин мають право спеціалізовані компанії з відповідною ліцензією. Чому не варто займатись самодіяльністю? В першу чергу надважливим є вибір місця для буріння. Якщо проводити його без попередньої підготовки, є велика ймовірність не дістатись до водоносного горизонту. Це призведе до фінансових та трудових затрат без отримання результату. Спеціалісти компанії «Артезбур» попередньо вивчають місцевість, визначають оптимальну ділянку, а вже потім приступають безпосередньо до буріння https://artezbur.uaТакий підхід має високий коефіцієнт успіху. Свердловини на воду мають облаштовуватись якісними та сертифікованими матеріалами.

Буріння виконується на основі: 

  • технічного завдання та заявки на виконання робіт;
  • визначення дебіта та водовідведення згідно з стандартами;
  • визначення місця на ділянці;
  • підписання договору;
  • внесення 50% передплати;
  • безпосередньо буріння;
  • монтажу свердловини насосним обладнанням;

Для буріння свердловини на промислові об’єкти, такі як, заводи, фабрики, населені пункти, житлові комплекси, котеджні містечка, тощо, необхідна спеціалізована проектна документація на свердловину.  Бурова компанія «Артезбур» має в штаті сертифікованих фахівців, які допоможуть з розробкою пакету документів на свердловину.

Зверніть увагу, що після буріння виконавець робіт проводить оформлення свердловини та видає гарантію, паспорт на її обслуговування. Кожен крок має бути узгоджений та задокументований, що забезпечить можливість правомірно виконувати водокористування в обраній місцевості.

В поняття облаштування свердловини входять підбір та монтаж устаткування (насос, система автоматики, підключення на налаштування). Попередній запуск та тестування обладнання також є частиною комплексу робіт.

Для кожної ділянки вартість буріння є індивідуальною, тому для отримання розрахунку треба звертатись до спеціалістів https://artezbur.ua/price.

Гарантія на свердловину залежить від встановленого обладнання. При дотриманні правил експлуатації та при проведенні регулярної профілактики водопостачання буде відбуватись справно та безпроблемно.

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Де побачити зубрів, оленів, косуль та інших диких тварин в природному середовищі?

Пресслужба Держліcагентства