Останнє оновлення: 15:26 вівторок, 20 жовтня
армія
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / "Укроборонпром" реорганізують у 9 галузевих холдингів - віце-прем'єр
Укроборонпром реорганізують у 9 галузевих холдингів - віце-прем'єр

"Укроборонпром" реорганізують у 9 галузевих холдингів - віце-прем'єр

Понад 60 підприємств Державного концерну "Укроборонпром" під час реформування будуть реорганізовані в дев'ять холдингових компаній, шість з яких увійдуть до складу майбутнього холдингу" оборонні системи України", а три – в "аерокосмічні системи".

 Як передає прес-служба Концерну, про це заявив віце-прем'єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський під час представлення в.о. голови держконцерну Ігоря Фоменка.

"Всі розуміють, що "Укроборонпром" потрібно реформувати: частина підприємств, які втратили зв'язок з оборонною промисловістю, потрібно передати на приватизацію до Фонду держмайна, інші складуть основу 9 холдингових компаній за напрямками: 6 з них увійдуть до складу майбутнього холдингу під робочою назвою "оборонні системи України", а 3 – в "Аерокосмічні системи", - цитує Уруського прес-служба концерну.
За словами віце-прем'єра, "немає ніякої битви між "Укроборонпромом" і Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості", яке відповідає за державну політику оборонно-промислового комплексу.
"За рік-півтора ми маємо побачити нове обличчя оборонної промисловості України. У цьому контексті багато часу займе процес трансформації державних підприємств в акціонерні товариства. Таким чином, понад 60 підприємств буде корпоратизовано. Сподіваюся, цей процес ми запустимо, не чекаючи прийняття відповідного законопроекту, який стане додатковим фактором реалізації цієї реформи", - цитує віце-прем'єра прес-служба Концерну.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Чернігівщина долучилася до Всеукраїнської акції «Озеленення України: 1 мільйон дерев за 24 години»

SVOBODA.FM