Останнє оновлення: 18:03 п'ятниця, 10 липня
економіка
Постійне посилання: http://newvv.net/economic/region/268428.html
Бюджетникам Чернігова з 2020 року підвищать заробітні плати

Бюджетникам Чернігова з 2020 року підвищать заробітні плати

Учора, 28 листопада, депутати міської ради Чернігова прийняла бюджет міста на 2020 рік. Доходи міського бюджету передбачаються в сумі 2 млрд 686 млн гривень, видатки – на такому ж рівні.

Міський кошторис враховує підняття з початку року нижньої планки нарахованих заробітних плат працівникам бюджетної сфери міста до 5,5 тис. грн, повідомляють у прес-службі міської ради.

У загальному обсязі видатків найбільшу частину займає галузь освіти – 41,7%, охорони – 9,9%, житлово-комунальне господарство – 13%, утримання дорожньо-транспортного господарства – 14%. Галузі освіти й охорони здоров’я, як і в поточному році, частково будуть утримуватися також за рахунок субвенції з держбюджету.

43% загального обсягу видатків – це заробітна плата чернігівців у всіх галузях.

Бюджет розвитку на 2020 рік складатиме 507,7 млн грн. Із них: 169 млн грн передбачено спрямовувати на житлово-комунальну галузь, 88 млн грн – на транспорт, транспортне та дорожнє господарство, 79 млн грн – внески у статутні капітали комунальних підприємств, 53,7 млн грн – охорону здоров’я, 76,1 млн грн – освіту.  закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор