Останнє оновлення: 12:02 субота, 20 липня
Оподаткування
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Майже 9 млрд грн податків зібрали на Чернігівщині за 11 місяців
Майже 9 млрд грн податків зібрали на Чернігівщині за 11 місяців

Майже 9 млрд грн податків зібрали на Чернігівщині за 11 місяців

Від платників податків області впродовж одинадцяти місяців 2018-го року надійшло до бюджетів усіх рівнів близько 9 млрд грн податків і зборів.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.

В тому числі до державного бюджету сплачено 4,3 млрд гривень.

Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на третину або більш як на 1млрд гривень. Це відбулось за рахунок збільшення надходжень по рентній платі за користування надрами (на 57 відс. або на 379 млн грн), податку на додану вартість (на 26 відс. або на 304 млн грн), податку на доходи фізичних осіб та військовому збору (на 25 відс. або на 249 млн грн), податку на прибуток (на 46 відс. або на 121 млн грн).

До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено майже 4,5 млрд гривень.

 Порівняно з минулорічними показниками, надходження зросли на 23 відс. або на 839 млн гривень. Приріст сплачених сум відбувся по всіх бюджетоформуючих  податках: по податку на доходи фізичних осіб на 27 відс. (589 млн грн), єдиному податку – на 26 відс. (129 млн грн), податку на майно – на 8 відс. (51 млн грн), рентній платі за користування природними ресурсами – на 80 відс. (58 млн грн, в тому числі на 40 млн грн від внесених до законодавства змін за користування надрами для видобування нафти та газу).

Стабільно рівень добровільної сплати податків до місцевих бюджетів залишається високим – 99,3 відс. загальної суми податкових надходжень. Від проведення контрольно-перевірочної роботи та застосування заходів стягнення боргу надійшло 33 млн гривень.

Крім того, платники Чернігівщини сплатили близько 4 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 28 відс. або на 826 млн гривень.

Коментарі (1)

платник податку | 2018-12-12 14:36

не зібрали податки, вони на дорозі не валяються. Це сумлінні платники податків їх сплатили.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Чернігівські рятувальники отримали сучасний пожежно-рятувальний автомобіль

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор