Останнє оновлення: 09:51 четвер, 20 червня
«Е» – економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Суд відмінив «зберігання» з використанням понад сотні гідроспоруд
Суд відмінив «зберігання» з використанням понад сотні гідроспоруд

Суд відмінив «зберігання» з використанням понад сотні гідроспоруд

Регіональна прокуратура виявила факт незаконного використання держмайна приватним суб’єктом господарювання.

Мова про 108 гідротехнічних споруд для здійснення промислового риборозведення. Їхня вартість оцінюється в понад півтора мільйона грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Встановлено, що у 2015 році між держпідприємством «Укрриба» та приватним підприємством укладено договір зберігання державного майна та додаткову угоду до нього.

І ось за додатковою угодою зберігачу, тобто суб’єкту господарювання, надано право використання гідротехнічних споруд, що перебувають на балансі держпідприємства.

Оскаржуваний договір укладений з порушенням норм законодавства, зокрема Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та мав удаваний характер, оскільки фактично між сторонами виникли правовідносини з оренди державного майна.

Так, внаслідок дії зазначеного правочину доходи, отримані від використання у господарській діяльності гідротехнічних споруд, залишалися у приватного суб’єкта господарювання та не зверталися в дохід державного підприємства.

З метою поновлення прав держави на використання гідротехнічних споруд, прокуратурою області у травні 2018 року пред’явлено позов до господарського суду Чернігівської області про визнання договору зберігання недійсним.

Суд, дослідивши надані сторонами докази та пояснення по суті позову, визнав вимоги регіональної прокуратури обґрунтованими й проголосив 3 жовтня рішення про задоволення позову у повному обсязі.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Вечеря на Свободі» з тревел-журналістом Павлом Федиковичем

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор