Останнє оновлення: 18:02 неділя, 7 березня
Суспільство
Постійне посилання: http://newvv.net/economic/region/256103.html
На Чернігівщині 79 тисяч людей з інвалідністю

На Чернігівщині 79 тисяч людей з інвалідністю

На початок 2017 року в Чернігівській області (за даними Пенсійного фонду, Мінсоцполітики та МОЗ) налічувалося майже 79 тисяч осіб з інваліднюстю.

Частка людей:

  • з інвалідністю І групи становила 13%,
  • ІІ групи – 34%,
  • ІІІ групи – 48%,
  • дітей з інвалідністю – 5%.

Такі дані SVOBODA.FM повідомили в головному управлінні статистики в Чернігівській області.

За минулий рік уперше визнано інвалідність у 4 тисяч осіб, майже у чверті з них – у зв’язку з новоутвореннями, у кожного п’ятого – через хвороби системи кровообігу.

На Чернігівщині на 1 жовтня 2017р. пенсію за інвалідністю в органах Пенсійного фонду України одержувала 41 тис. осіб, її середній розмір становив 1726 грн.

Однією з надійних форм соціального захисту людей з особливими потребами є організація соціально-побутового та медичного обслуговування їх через мережу інтернатних установ, територіальних центрів та відділень соціальної допомоги.

В області діють 7 будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів-дорослих на 1759 місць та 2 будинки-інтернати для дітей з інвалідністю на 246 місць.

У 2016 році 26 територіальних центрів надавали побутову і медико-соціальну допомогу в умовах стаціонарного, тимчасового, денного перебування та вдома.

Люди з інвалідністю потребують не лише прямої фінансової допомоги з бюджету, а й можливості самостійно забезпечити себе матеріально. За допомогою Державної служби зайнятості в області у 2016р. працевлаштовано 373 особи з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, за 9 місяців 2017р. – 245 осіб.

* * *

3 грудня українці разом із світовою спільнотою відзначають Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, який спрямований на привернення уваги суспільства і громадськості до актуальних проблем найбільш уразливих верств населення.закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  За загиблих у лютому Захисників України помолилися у Чернігові

SVOBODA.FM