Останнє оновлення: 18:02 неділя, 7 березня
Робота
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Служба зайнятості знайшла роботу двом сотням інвалідів
Служба зайнятості знайшла роботу двом сотням інвалідів

Служба зайнятості знайшла роботу двом сотням інвалідів

Чернігівська обласна служба зайнятості активно займається працевлаштуванням людей з інвалідністю та адаптацією їх на ринку праці.

Так, у січні-серпні 2017 року її послугами скористалися 1025 безробітних цієї категорії. За сприяння служби зайнятості області працевлаштовано 216 осіб.

Звертаючись до будь-якого центру зайнятості кожна людина з інвалідністю може отримати повний спектр послуг на рівні з іншими громадянами. Роботу їм підшуковують з урахуванням професійних знань та навичок, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та особистих побажань.

Крім наявних вакансій, людині пропонується скористатися послугами з професійного навчання та пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації. У січні-серпні поточного року на навчання було скеровано 69 осіб з інвалідністю.

Також цій категорії громадян служба зайнятості пропонує участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Цією можливість у 2017 році скористалися 43 особи.

Не поодинокими є випадки коли люди з інвалідністю самі створюють собі робочі місця, стаючи підприємцями. Підприємницькі ініціативи безробітних завжди підтримує служба зайнятості. За її допомоги у січні-серпні 2017 року 8 осіб цієї категорії започаткували власну справу. Свої бізнес-ідеї люди з інвалідністю реалізують переважно в сфері надання послуг, торгівлі, сільському господарстві.

Якщо ж людина не знає ким хоче працювати або бажає змінити сферу діяльності, в службі зайнятості допоможуть визначитися з майбутньою професією. Для цього безробітним надаються профорієнтаційні послуги. Цього року ними скористалися понад 1 тис. людей з інвалідністю.

Олена ДЕРКАЧ, ОЦЗ

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  За загиблих у лютому Захисників України помолилися у Чернігові

SVOBODA.FM