Останнє оновлення: 17:10 п'ятниця, 20 липня
Неподобство
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Вантажівки руйнують вулиці й будинки в Прилуках
Вантажівки руйнують вулиці й будинки в Прилуках

Вантажівки руйнують вулиці й будинки в Прилуках

У Прилуках попри те, що вже п'ять років заборонено в'їзд у місто машинам, важчим за 12 тонн, ледве не щодня вони проїздять не прилаштованими для цього вулицями.

Таким чином перевантажені фури руйнують будівлі місцевих жителів, – розповідає в сюжеті ТСН.

Від вібрацій, які місцеві жителі порівнюють із землетрусом, у будинках з'являються і збільшуються тріщини.

«Буває, як людина другий раз стукає нам у двері, то ми навіть не реагуємо: думаємо, що таке… Тоді вже стукають гучно», – розповідає про звуковий супровід життя біля дороги Наталія Василівна.

У жінки та її сусідів є одна заповітна мрія – щоб чиновники бодай день пожили в їхніх хатах і відчули на собі всі "принади" проїзду великих машин поряд.

Проблеми почалися у 2010 році, коли два мости у Прилуках перекрили, і через вулицю рушили заповнені фури. Дорога ж на таке навантаження розрахована не булла – будинки стоять впритул до неї.

Вже через два роки рух вантажівок вулицею заборонили, однак місцеві жителі твердять, що цієї норми ніхто не дотримується.

«Я тут махаю йому мітлою, а він по мобілці балакає і 60 тонн везе. Я тут вся стою, дрижу, а він дивиться і сміється», – обурена мешканка Прилук.

Час від часу втомлені бездіяльністю правоохоронців місцеві жителі перекривають рух своєю вулицею, однак наслідків такого блокування вистачає максимум на два тижні. Всі скарги до місцевих чиновників і навіть у Київ були марними.

У міському управлінні капітального будівництва погоджуються, що проблема існує. Але поки що єдиний метод боротьби з нею – це знаки та штрафи. А за цим має слідкувати поліція. Там від коментарів відмовилися, а на рівні області заявили, що правоохоронці самі просять місцеву владу допомогти вирішити цю ситуацію: змінити напрямок руху за рахунок побудови об'їзної дороги та встановити пересувні ваги. У транспортній інспекції, яка контролює рух вантажівок, готові допомагати ловити порушників, але закликають місцевих чиновників виявляти ініціативу.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Слухайте «Вечерю на Свободі» про… синагогу в молодіжному театрі

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор